Renault Captur | Hedef Oto
/
SATIN ALMAKİSTİYORUM
TEST SÜRÜŞÜNEBAŞVUR
FİYATBİLGİSİ
Cesur ve şehirli tarz

Şık ve kişiselleştirilebilir bir crossover olan Renault CAPTUR istek ve arzularınızı daha fazla karşılaması amacıyla yeniden tasarlandı.

 

DETAYLI İNCELE

 

Teknoloji

CAPTUR'unuzda iki yenilikçi multimedya sistemi arasında tercih yapabilirsiniz: R-Nav ve Renault R-Link.

 

DETAYLI İNCELE

 

Her anın tadını çıkarın

Kişiselleştirilebilir kabin ile yolculuklarınızı daha eğlenceli hale getirin.

 

DETAYLI İNCELE

 

Tasarım

Alev kırmızısı rengiyle, CAPTUR denizin dalgalarına, sisli ufuklara doğru yola çıkıyor. CAPTUR Outdoor Özel Serisi, azim, cesaret ve kararlılıkla zorluklara meydan okuyor. CAPTUR asla pes etmez, her türlü mücadeleden başarıyla çıkabilmek için gereken güç ve kararlılık onda fazlasıyla var.

Ayrıntılara verilen önem

Yolculuklarınızda konfor arıyor musunuz? Sınırlı sayıda üretilmiş CAPTUR Outdoor serisinin koltuklarına yerleşin. Özel iç döşeme, kırmızı iç dekor paketi ve karbon fiber direksiyon kaplaması bir araya gelerek sportif ve sıcak bir hava verir.

Tasarım

Aynı ismi taşıyan konsept otomobilden ilham alan Renault CAPTUR, otomobil tasarlamanın yepyeni bir yolunu temsil ediyor.


Renault CAPTUR'un şehirli ve şık dünyasına adım atın. Yenilenen ön tasarımı, güçlendirilen ızgarası ve tasarımı yenilenen jantlarıyla sizin tarzınızı her zamankinden daha fazla yansıtıyor.

Dış kişiselleştirme

Tamamen sizi yansıtan bir crossover hayal edin. Kişiselleştirilebilir farklı seçenekleriyle Captur'unuzu özelleştirin.

Kendine has farlar

Kalabalıktan sıyrılın. Tamamen yeniden tasarlanan C şeklindeki LED ön ve arka far imzası ile Renault CAPTUR herkesin dikkatini üzerinde topluyor.

Yeni jantlar

Kendinize uygun bir tarz seçin. Adventure 16" ve Emotion 17" alüminyum jantlar; tercih sizin.

İç tasarım

Kabinde istediğiniz atmosferi yaratın

Kullanılan malzemelerin kalitesi, kusursuz işçiliği, şık iç tasarımı ve kişiselleştirilebilir ambiyansıyla Renault CAPTUR sizin zevkinizi yansıtır.

Kusursuz işçilik

Renault CAPTUR'un yaşama alanı sizi otomobilde yerinizi almaya davet ediyor. Kullanılan malzemelerin kalitesine ve işçiliğe gösterilen özene hayran kalacaksınız.

Özellikler

CAPTUR'un aklınızı başınızdan alacak daha bir çok özelliği var.

Konfor

Yüksek sürüş pozisyonu

CAPTUR ile etrafa yukardan bakın. Büyük tekerlekleri ve yerden yüksekliği sayesinde bu crossover size panoramik bir bakış açısı sunar: Yolun çok ilerisini ve çevrenizi rahatlıkla görebilirsiniz. Nereye giderseniz gidin, gözünüzden hiçbir şey kaçmaz!

Ayarlanabilir direksiyon

Daha konforlu bir sürüş için direksiyonun yüksekliğini ve derinliğini ayarlayın. Sürücü koltuğu yükseklik ayarıyla birlikte kullanabilirsiniz.

Arka koltuk konforu

Arkaya yaslanabilen, 1/3 ve 2/3 katlanabilen, 16 cm ileri geri kaydırılabilen arka koltuk.

Modüler tasarım

Renault CAPTUR'un içinde büyük düşünün! Herkesin konforu için iç mekanı istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. İstediğiniz biçime giren ve öne arkaya kaydırılabilen 3 kişilik arka koltuğu yatırıp kaldırarak hacimlerle oynayabilirsiniz.

Bagajın tabanıysa birçok pozisyona ayarlanabilir, çıkarılabilir ve ters çevrilebilir.* Ayrıca, kauçuk yüzü bir süngerle kolayca temizlenebilir. Zemin seviyesine kaldırıldığında görülmesini istemediğiniz şeyleri gözlerden uzak tutan bagaj tabanı, düşük pozisyona ayarlandığında çok kullanışlı ilave yükleme alanı sunar.

*Versiyona bağlıdır

Fermuarlı "Zip Collection" çıkarılabilir / yıkanabilir koltuk kılıfları

Koltukları temiz tutmak çok kolay! Fermuar ve cırt cırtlı sistemler sayesinde, ön ve arka koltukların kılıflarını kolayca çıkarabilirsiniz. Biçimleri bozulmadan 5 yıkamaya kadar garantili kılıflar farklı renklerde satın alınabilir. 

"Easy Life" ön çekmece

"Easy Life" ön çekmece her gün kullandığımız eşyaları bir araya toplar: 1,5 litrelik üç şişe, taşınabilir bilgisayar, bir kutu peçete, aracın kullanma kılavuzu, otomobil için yedek lamba kutusu, el çantası ve daha fazlası… Zekice tasarlanmış ve pratik çekmecede bir de kişiselleştirilebilen Led aydınlatması bulunur.

Eller serbest Renault kart sistemi

Eller serbest kartını okuyucuya yerleştirmenize gerek bile kalmadan CAPTUR'unuzu kilitleyin, kilidini açın ve çalıştırın.

Teknoloji

Renault CAPTUR herşeyi senin için düşündü!
Konfor ve teknoloji her an yanınızda

Herkes için multimedya

CAPTUR'unuzda iki yenilikçi multimedya sistemi arasında tercih yapabilirsiniz: Renault R-Nav ve Renault R-Link. Eller serbest telefonla görüşebilir ve Bluetooth®, USB ve kulaklık girişlerini kullanarak müzik dinleyebilirsiniz. Pratik ve yenilikçi işlevlere kolayca ulaşabilirsiniz: Navigasyon sistemi, multimedya, telefon, aracınızla ilgili bilgiler ve R-Link Store üzerinden yüklenebilen bir uygulamalar kataloğu.

Radyatör ızgarası

Radyatör ızgarası sayesinde daha gelişmiş aerodinamizm ve daha düşük yakıt tüketimi. Motor soğutma gereksinimleri için radyatörden geçen hava akımını otomatik olarak ayarlar.

Stop & start teknolojisi

CAPTUR hayatı kolaylaştırır. Araç durduğunda motor otomatik olarak durur ve bir vitese geçirdiğinizde yeniden çalışmaya başlar. Sonuç: daha az gaz salımı, daha az tüketim, daha az gürültü. Teşekkürler Renault!

Enerji geri kazanımı

CAPTUR frene bastığınızda veya yavaşlarken enerjiyi geri kazanmanızı sağlayan ESM sistemiyle donatıldı. Akünün dolmasına yardımcı olarak elektrik enerjisi tüketiminizi optimize eder.

Eco modu

Eco modu sayesinde ekonomik bir sürüş tarzı kazanabilirsiniz. Hızlanma, tork ve güç yönetimi ve iklimlendirme/soğutma özelliklerini düzenleyerek daha dingin bir yolculuk ve daha uzun bir hızlanma eğrisi sağlar. Böylece, daha ekonomik bir sürüş elde edebilirsiniz. 

R-Link üzerindeki Driving Eco2

R-Link multimedya sisteminin özellikleri sayesinde otomobil deneyiminizi iyileştirin:

 • Yolculuk raporu: Rapor yakıt tüketimini etkileyen 3 kritere (hızlanma, fren/tepki süresi ve vites değiştirme) bağlı olarak sürüş tarzınızın sayısal bir raporunu sunar,
 • Koçluk: Günlük sürüş tarzınızı geliştirmenizi sağlayan öneriler,
 • "Tercih ettiğim gezi": Kendinizi geliştirmek için sık kullandığınız güzergahlarda (örneğin evden işe) tüketim performansınızı kaydedin.
Renault R-Link-Multimedya

Renault R-Link ile akıllı telefon dünyası otomotivle tanışıyor. Büyük dokunmatik ekran, modern arayüzler, ayrıntılı grafikler ve kolayca tanınan simgeler hayatı kolaylaştırır: direksiyonun altındaki kumandaları kullanarak hareket halinde telefona bakabilirsiniz. Bluetooth, USB ve kulaklık girişi sayesinde bir el hareketiyle müzik dinleyebilir, fotoğraf ve video görüntüleyebilirsiniz.

Trafik bilgisi mi lazım? Tomtom navigasyon sistemi ve Renault R-Link teknolojisindeki "Canlı Trafik" uygulaması ile lokasyona bağlı olarak hangi arterlerin açık olduğu bilgisini anlık olarak görebilir, bunun yanısıra en mantıklı seçeneğin yol tarifini alabilirsiniz. Driving Eco 2 (yolculuk raporları ve kişiye özel ipuçları) ile sağlanan eğlenceli koçluk hizmeti sayesinde daha az yakıt tüketin. Otomotiv dünyasındaki ilk uygulama mağazası olan Renault R-Link store sayesinde, hayatınızı kolaylaştıracak bir sürü uygulamayı hızlıca yükleyebilirsiniz. İşte bu kadar basit!

Renault R-Link - Telefon

Renault R-Link sayesinde kolayca telefon edebilirsiniz. Telefon defterinizi senkronize etmek ve defterdeki kişilerin listesini ve fotoğraflarını* görüntülemek onun işi* (*telefonunuzun özelliklerine bağlıdır).
Araç dururken Renault R-Link'in dokunmatik ekranında numara yazmak veya adres defterinizde arama yapmak son derece kolay. Sürüş sırasındaysa ses tanıma özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Renault R-Link - Navigasyon sistemi

Tomtom navigasyon sistemi ve Renault R-Link teknolojisindeki "Canlı Trafik" uygulaması ile lokasyona bağlı olarak hangi arterlerin açık olduğu bilgisini anlık olarak görebilir, bunun yanısıra en mantıklı seçeneğin yol tarifini alabilirsiniz.

Renault R-Link - hizmetler ve araç

CAPTUR'unuzda, önceden yüklenmiş uygulamalara (E-posta, Renault R-Link Tweet, Hava Durumu, Renault Yardım) ve R-Link Store'da sizi bekleyen diğer uygulamalara erişebilirsiniz. Otomobil uygulamaları bilgi kaynakları, pratik uygulamalar, oyunlar, kültürel ve turistik uygulamalar gibi seçeneklerin bolluğu karşısında başınız dönecek!

Güvenlik

Önceliğimiz güvenli sürüş

Sürücü ve yolcu için yan hava yastıkları

Renault CAPTUR büyük hacimli sürücü ve yolcu hava yastıklarının yanı sıra, baş ve göğüs kafesi için yan hava yastıklarıyla da donatılmıştır. Tam bir güvenlik içinde yolculuk edebilmek için.

Hız ayar ve sınırlayıcı

Hız ayar ve sınırlayıcı sayesinde belirli bir hızda kalabilir veya bir hız sınırı belirleyebilirsiniz. Tüm ekipman düzeylerinde mevcuttur. Daha sonra, direksiyon üzerindeki kumandayı kullanarak tercih ettiğiniz hıza ayarlayın.

Elektronik denge programı (Esp)

Elektronik denge programı (Esp) sayesinde geçici olarak yol tutuşunun kaybolması halinde aracınızın hakimiyetini kaybetmezsiniz. Bir veya daha fazla tekerlek üzerinde fren uygulanması aracı yolunda tutar. Aracınızı huzur içinde kullanın.

Acil fren destek sistemi

Acil fren destek sistemi frenlere maksimum gücü daha çabuk ulaştırarak durma mesafesini kısaltır. ABS fren sistemiyle birlikte standart.

Viraj içi aydınlatma fonksiyonlu ön sis farları

CAPTUR'un viraj içi aydınlatma fonksiyonlu ön sis farları sayesinde engelleri çok daha hızlı fark edebilirsiniz. Aydınlatma direksiyonun açısına ve aracın hızına göre ayarlanır. Işığın az olduğu yerlerde güvenli dönüş yapın!

Clear view key

Buğusuz ve buzlanmayan camlar mı? Clear View Key ile çok kolay. Hava akışını ve camların üzerindeki yayılış yönünü optimize eden bu sistem, elektrikli buz çözme sistemini kullanarak klimayı çalıştırır. Bırakın her şeyi o halletsin. Siz de sürüşün keyfini çıkarın.

Isıtmalı dikiz aynası

Dikiz aynasının üzerindeki buğulanmaya elveda diyebilirsiniz!  Buz çözme sistemini açtığınızda aynanın arkasına yerleştirilmiş rezistans ısınır. Ne kadar basit bir fikir, değil mi? 

Arkadaki kapı ve camlar için merkezi kontrol

Sürüş sırasında çocukların açmasını engellemek için arka camları ve kapıları kilitleyin. Sürücü kapısındaki düğme sayesinde bu çok kolaydır.

17'' Siyah renk alüminyum jantlar
Yerden yükseklik

CAPTUR sürerken zor koşullarda bile rahatınız kaçmaz (çukurlar, demiryolu geçitleri, kasisler…).
Artık bozuk yollarda ve çukurlara girip çıktığınızda bile şasinin hasar görmesinden korkmayacaksınız. O günler geride kaldı!

Otoyol modlu sinyaller

Şerit değiştirirken sinyal kumandasına bir kez dokunduğunuzda sinyal art arda üç kez yanıp söner.

Yokuşta kalkış destek sistemi

Dik yokuşlarda arabayı kaldırmak artık çocuk oyuncağı. Ayağınızı fren pedalından çektiğinizde yokuşta kalkış destek sistemi devreye girip aracınızı iki saniye boyunca hareketsiz tutar. Böylece stop etme veya geriye kayma riskine girmeden normal bir şekilde hızlanmaya vaktiniz olur.

Arka park sensörü

Otomobili park etmek her zaman kolay değildir, işte bu nedenle CAPTUR bir park yardım sistemiyle donatıldı. Sesli bir sinyal arkanızdaki engellerle ilgili uyarı verir (aradaki mesafe kısaldıkça bip sesi hızlanır). 

Geri görüş kamerası

Dar park yerlerinden çekiniyor musunuz? Aracın arkasındakikamera sayesinde park etmek artık çok kolay. Geri görüş kamerası hem R-Nav hem de R-Link ile opsiyon olarak alınabilir. 

Euro Ncap Testlerinde 5 yıldız

Sizin güvenliğiniz bizim önceliğimizdir! İşte kanıtı: Renault CAPTUR bağımsız Euro Ncap kuruluşu tarafından gerçekleştirilen pasif güvenlik testlerinde "5 yıldız" elde etti. Kullanılmakta olan zorluk derecesinin 2013 ocak ayında artırılmasından sonra elde edilen bu puan Renault'nun pasif güvenlik konusundaki uzmanlığını bir kez daha onaylıyor. 

Performans

Renault CAPTUR'un sürüş keyfi, yakıt tasarrufu ve düşük Co2 salınımını bir araya getiren yenilikçi motor seçeneklerini keşfedin.


Renault CAPTUR'un sürüş keyfi, yakıt tasarrufu ve düşük Co2 salınımını bir araya getiren yenilikçi motor seçeneklerini keşfedin.

Turbo 90bg stop & start

898cm3'lük 3 turbo silindiriyle 90 beygir gücündeki yeni Turbo 90bg Stop & Start motor zorlanmadan yüksek düzeyde enerji sağlar. En düşük motor devirlerinde bile etkisini hissettiren 135Nm torkun gücü daima yanınızda olacak (1650 devir/dakikada maksimum torkun %90'ına ulaşır). Bu performansı da yalnızca 4,9L/100km yakıt tüketimi ve 113g/km Co2 salımıyla elde eder. Haydi direksiyon başına!

Edc otomatik vites kutusu

Konforlu bir sürüş için 6 vitesli ve çift kavramalı Edc otomatik vites kutusunu geliştirdik. 1.2 Turbo Edc 120bg ve 1.5 dCi 90bg motorlarla birlikte sunulan bu vites kutusu güç kaybı yaşamadan yumuşak ve sarsıntısız bir şekilde hızlanmanızı sağlar.

Teknolojinin zirvesi

CAPTUR Renault'nun 35 yıllık Formula 1 deneyimi ve 11 dünya şampiyonluğu unvanıyla desteklenen motor uzmanlığının meyvesiyle donatıldı:

 • Aynı oranda güç sağlarken motorun yakıt tüketimini de azaltan küçük boyutlar,
 • Motorun sıcaklık artışını ve böylece enerji randımanını hızlandırmayı hedefleyen ısı yönetimi,
 • Stop & Start teknolojisi sayesinde durma anında yakıt tasarrufu sağlar ve yumuşak ve titreşimsiz olarak yeniden çalışmaya başlar,
 • Yavaşlama safhasında, frene basıldığında enerji geri kazandıran Esm (Energy Smart Management) sistemi sayesinde, ısıtma ve soğutma, radyo ve elektrik destekli direksiyon sistemlerine güç sağlayan akü alternatörle şarj edilir...

Çift kavramalı Edc otomatik vites kutusunun sağladığı konforu ve tepkiselliği keşfedin. Captur'un 1.5 dCi 90bg ve 1.2 Turbo Edc 120bg motorları bu vites kutusuyla donatıldı. Farkı göreceksiniz: Düşük yakıt tüketimi ve Co2 salımı mekanik vites kutularının performansını aratmaz.

Aksesuar

Daha teknolojik, daha tarz sahibi ya da daha konforlu bir Renault CAPTUR
Geniş aksesuar gamı sana dilediğini seçme şansı sunuyor


Geniş aksesuar gamı sana dilediğini seçme şansı sunuyor

İç görünüm

Çakmak Kiti

Sigara içenler için sunulan bu kitte çakmak ve küllük yer almaktadır. Küllük, kapağı sayesinde aynı zamanda çöp kabı ya da eşya muhafaza bölümü olarak da kullanılabilir.

Kol Dayama

Daha iyi bir sürüş keyfi ve ek depolama alanı için kol dayama vazgeçilmezdir.

Multimedya

Multimedya sistemi ile aracınızda video izleyebilir, navigasyon ile yolunuzu bulabilir, geri görüş kamerası ile aracınızın arkasını görebilirsiniz.

Dış görünüm

Ön ve Arka Koruma

Aracınızın duruşunu güçlendirmek ve ona daha SUV bir görünüm vermek için CAPTUR'unuzu bu aksesuarlar ile donatın.

Ayna Kapakları

CAPTUR aracınıza daha sportif ve şık bir dokunuş katmak için bu aksesuarları tercih edin.

Egzoz Çıkışı

CAPTUR aracınıza daha sportif ve şık bir dokunuş katmak için bu aksesuarları tercih edin.

Bagaj Eşiği Kaplaması

Paslanmaz çelik olan bu bagaj eşiği koruma aracınıza şık bir görünüm vererek yükleme eşiğini korur.

Halı paspas

Bağlantı aparatları sayesinde tabana sabitlenir ve herhangi bir kayma riskini engelleyerek güvenli bir sürüş sağlar. Paspasta CAPTUR logosu ve topuk desteği vardır. Su geçirmez ve yıkanabilir.

Kapı eşik kaplaması

Aracınıza mükemmel şekilde uyum sağlayan bu kaplamalar aracın kapı eşiklerini süsler ve korur.

Paçalık

İkili paçalık seti esnek termoplastik parçadan yapılmıştır. Paçalıklar üzerinde Renault amblemi bulunmaktadır.

Kuğu boynu çeki demiri

Tamamen yüksek dirençli, yüksek performanslı korozyon önleyici boya ile kaplanmış olan bu çeki demiri zor aşınır, güvenlidir ve her tür kullanım için uygundur.

Enlemesine tavan barı

En yüksek standartlara göre test edilmiş enlemesine tavan barları araç ile mükemmel uyum gösterir.

DONANIMLAR

KONFOR
Standart
 • Yol Bilgisayarı
 • Yükseklik ve Derinlik Ayarlı Direksiyon
 • Merkezi Kilit
 • Elektrikli Arka Camlar
 • Deri Direksiyon
 • Elektronik Klima
 • Otomatik Yanan Farlar ve Yağmur Sensörü
 • Sürücü Tarafı Tek Dokunuşla Açılıp Kapanabilen Elektrikli Ön Camlar
 • Viraj İçi Aydınlatma Fonksiyonlu Ön Sis Farları
 • Yükseklik Ayarlı Sürücü Koltuğu
 • Eller Serbest Renault Kart Sistemi
 • Sabit Koltuk Kılıfı
Opsiyonel
 • Geri Görüş Kamerası+1,200 TL
GÜVENLİK
Standart
 • Elektronik Patinaj Önleme Sistemi (ASR)
 • Yokuşta Kalkış Destek Sistemi (Hill Holder)
 • Lastik Basınç Sensörü
 • ESP ve Extended Grip Sistemi
 • Arka Park Sensörü
 • Anti Blokaj Fren Sistemi (ABS)
 • Geçici Stepne
 • Acil Fren Destek Sistemi (AFU)
 • Sürücü ve Yolcu Hava Yastıkları
 • LED Gündüz Farları
 • Yan Hava Yastıkları
 • Çocuk Koltuğu Sabitleyici (ISOFIX)
 • Hız Ayar ve Sınırlayıcı (Cruise Control)
MEDYA
Standart
 • USB Bağlantısı
 • Navigasyon
 • Radyo 4x35 W
 • Bluetooth Bağlantısı
DIŞ EKİPMANLAR
Standart
 • Sinyalli Yan Aynalar
 • Karartılmış Arka Camlar
ÇEVRE ve ENERJİ
Standart
 • C Enerji Sınıfı
Ön Fren: Hava Kanallı Disk, Çap (mm)
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Lastik Ebatları
:
Belirtilmemiş
Belirtilmemiş
-
-
Belirtilmemiş
Belirtilmemiş
-
-
-
-
Arka Lastik Boyutları
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Ön Lastik Boyutları
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Yakıt Deposu Kapasitesi (litre)
:
-
-
-
-
-
-
45
45
45
45
Kaldırım Dönüş Çapı (m)
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Cx
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Anti Blokaj Fren Sistemi (ABS)
:
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Acil Fren Destek Sistemi (AFU)
:
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Sürücü ve Yolcu Hava Yastıkları
:
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Elektronik Denge Programı (ESC)
:
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Lastik Basınç Sensörü
:
Standart
Standart
Standart
Standart
-
-
-
-
Standart
Standart
Fasılalı Ön Cam Silecek
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
LED Gündüz Farları
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Çocuk Koltuğu Sabitleyici (ISOFIX)
:
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
-
-
Lastik Tamir Kiti
:
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Eller Serbest Renault Kart Sistemi
:
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Perde Hava Yastıkları
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Otomatik Uzun/Kısa Farlar
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Kör Nokta Uyarı Sistemi
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Şerit Takip Sistemi
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Elektronik Denge Programı ve Yokuşta Kalkış Destek Sistemi
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
C Şeklinde LED Gündüz Farları
:
Standart
Standart
-
-
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Yatay Formlu Sürekli Yanan LED Arka Farlar
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Yatay Formlu Sürekli Yanan LED Arka Farlar
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Geri Görüş Kamerası ve Ön/Arka Park Sensörü
:
-
-
-
-
-
-
-
-
Standart
Standart
Cruise Control
:
Standart
Standart
Standart
Standart
-
-
-
-
Standart
Standart
Adaptif Cruise Control
:
Belirtilmemiş
Belirtilmemiş
-
-
-
-
-
-
-
-
Ön ve Arka Park Sensörü
:
Belirtilmemiş
Belirtilmemiş
-
-
-
-
-
-
-
-
Pure Vision Full LED Ön Farlar
:
Mevcut Değil
Mevcut Değil
Mevcut Değil
Mevcut Değil
standart
standart
Standart
Standart
Standart
Standart
6 LED Gündüz Farları
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
C Şeklinde Edge Dizayn LED Gündüz Farları
:
Standart
Standart
Standart
Standart
-
-
-
-
-
-
Sürücü Hava Yastığı
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Ön Yan Hava Yastıkları
:
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Ön Yolcu Hava Yastığı
:
-
-
-
-
Standart
Standart
Standart
Standart
-
-
Sürücü ve Ön Yolcu Emniyet Kemer İkazı
:
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
3 Noktalı Arka Emniyet Kemerleri
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Hareket Halinde Otomatik Kapanan Kapı Kilitleri
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Gündüz Farları
:
Standart
Standart
Standart
Standart
-
-
-
-
-
-
Ön Gergili Ön Emniyet Kemerleri
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Hız Ayar ve Sınırlayıcı
:
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Elektronik Denge Programı (ESP)
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Yolcu Hava Yastığının Manuel Olarak Devre Dışı Bırakılması
:
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Sürücü Emniyet Kemer İkazı
:
-
-
-
-
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Vites Değiştirme Göstergesi
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Yükseklik Ayarlı Ön Emniyet Kemerleri
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Arka Sis Farları
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ESP
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
3. Stop Lambası
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Uzaktan Kumandalı Merkezi Kilit
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Yükseklik Ayarlı Sürücü Ön Emniyet Kemerleri
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Yokuş Kalkış Destek, Stabilite Kontrol
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Ön Kol Dayama
:
Mevcut Değil
Mevcut Değil
Mevcut Değil
Mevcut Değil
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Otomatik Yanan Farlar ve Yağmur Sensörü
:
Mevcut Değil
Mevcut Değil
Mevcut Değil
Mevcut Değil
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Manuel Klima
:
Standart
Standart
Standart
Standart
-
-
-
-
-
-
Elektronik Klima
:
Mevcut Değil
Mevcut Değil
Mevcut Değil
Mevcut Değil
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Merkezi Kilit
:
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Arka Koltuk Sırtlığı 1/3 -2/3 Katlanma Özelliği
:
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Elektrikli Arka Camlar
:
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Elektrikli Ön Camlar
:
-
-
-
-
Standart
Standart
Standart
Standart
-
-
Ön Sis Farları
:
-
-
-
-
Standart
Standart
Standart
Standart
-
-
Arka Park Sensörü
:
Opsiyon
Opsiyon
Opsiyon
Opsiyon
Standart
Standart
Standart
Standart
-
-
Geri Görüş Kamerası
:
Mevcut Değil
Mevcut Değil
Mevcut Değil
Mevcut Değil
Standart
Standart
Standart
Standart
-
-
Yükseklik Ayarlı Sürücü Koltuğu
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Yokuşta Kalkış Destek Sistemi (Hill Holder)
:
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Deri Direksiyon
:
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
4Control Sistemi
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Deri Döşeme
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Kumaş Döşeme
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Elektrikli Park Freni
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Multi-Sense Sistemi
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Head Up Display
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Elektrikli Katlanan ve Isıtmalı Dış Dikiz Aynaları
:
Mevcut Değil
Mevcut Değil
Mevcut Değil
Mevcut Değil
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Elektrikli Katlanan, Isıtmalı ve Hafızalı Dış Dikiz Aynaları
:
Mevcut Değil
Mevcut Değil
Mevcut Değil
Mevcut Değil
-
-
-
-
-
-
Kendinden Kararan İç Dikiz Aynası
:
Mevcut Değil
Mevcut Değil
Mevcut Değil
Mevcut Değil
Premium Paket
Premium Paket
Premium Paket
Premium Paket
Standart
Standart
Isıtmalı Ön Koltuklar
:
Mevcut Değil
Mevcut Değil
Mevcut Değil
Mevcut Değil
Mevcut Değil
Mevcut Değil
Mevcut Değil
Mevcut Değil
Opsiyon
Opsiyon
Arka Koltuk Sırtlığı 1/2 - 2/3 Katlanma Özelliği
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Yükseklik Ayarlı, Elektrikli Bel Destekli ve Masajlı Sürücü Koltuğu
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Elektrikli Ayarlanabilen, Hafızalı, Havalandırmalı ve Elektrikli Bel Destekli,Masajlı Sürücü Koltuğu
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7" TFT Renkli LED Gösterge Ekranı
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Arka Kol Dayama
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Yağmur Sensörü ve Otomatik Yanan Farlar
:
Mevcut Değil
Mevcut Değil
Mevcut Değil
Mevcut Değil
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Tek Dokunuşla Açılan Elektrikli Ön ve Arka Camlar
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Manuel Bel Desteği Ayarlı Sürücü Koltuğu
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Eller Serbest Renault Card Sistemi
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
GT Line Spor Deri Direksiyon
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Multisense Sistemi
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Arka Koltuk Kol Dayanağı
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7'' TFT Renkli LED Gösterge Ekranı
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Yükseklik Ayarlı 3 Arka Koltuk Başlığı
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Arka Koltukta Havalandırma Izgarası
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Portatif Küllük ve Çakmak
:
Mevcut Değil
Mevcut Değil
Mevcut Değil
Mevcut Değil
Opsiyon
Opsiyon
Opsiyon
Opsiyon
Opsiyon
Opsiyon
Yükseklik Ayarlı Ön Koltuklar
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Yükseklik Ayarlı Sürücü Koltuğu
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Hidrolik Direksiyon
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Manuel Arka Camlar
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Deri Direksiyon Simidi ve Vites Topuzu
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Yükseklik Ayarlı Direksiyon Simidi
:
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Gövde Rengi Aksesuarlar
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Siyah Renk Dış Kapı Kolları
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Arka Koltuk Aydınlatma
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Bagaj Filesi
:
-
-
-
-
-
-
-
-
--
--
Bagaj Bölümü Aydınlatması
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2.Koltuk Sırasından Erişilebilen 12V Priz
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Yolcu Tarafı Güneşliği
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
12V Priz
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Türkiye Haritası
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Renualt R-Nav Navigasyon Multimedya Sistemi
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Radyo MP3 - 4x20 W
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Radyo MP3 - 2x20 W
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
R-Link İnternet Bağlantısı
:
Mevcut Değil
Mevcut Değil
Mevcut Değil
Mevcut Değil
-
-
-
-
Standart
Standart
Navigasyon ve Harita
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
R-Link 2.0 ve 7" Dokunmatik Ekran
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Online Servis Paketi
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
R-Link 2.0 ve 8.7" Dokunmatik Ekran
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7'' Dokunmatik Ekran
:
Medianav Paketi
Medianav Paketi
Medianav Paketi
Medianav Paketi
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
8,7'' Dokunmatik Ekran
:
-
-
-
-
Standart
Standart
Standart
Standart
-
-
4,2'' Ekran
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Yol Bilgisayarı
:
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Direksiyondan Kumandalı Radyo
:
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Dacia Media Nav 2.0 Navigasyon ve Multimedya Paketi
:
Medianav Paketi
Medianav Paketi
Medianav Paketi
Medianav Paketi
Standart
Standart
Standart
Standart
-
-
Sinyalli Yan Aynalar
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
GT Line Koyu Gri Çıtalar
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Gövde Rengi Kapı Kolları
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Elektrikli ve ısıtmalı dış dikiz aynaları
:
Standart
Standart
Standart
Standart
-
-
-
-
Standart
Standart
Elektrikli Katlanabilir Yan Aynalar
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Gövde Rengi Yan Aynalar
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Stepne
:
Opsiyon
Opsiyon
Opsiyon
Opsiyon
Opsiyon
Opsiyon
Opsiyon
Opsiyon
Opsiyon
Opsiyon
Eller Serbest Bagaj Kapağı
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Karartılmış Camlar
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Elektronik Amortisör
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Gövde Rengi Dış Kapı Kolları
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
16" Alüminyum Jant
:
Standart
Standart
Standart
Standart
-
-
-
-
-
-
Siyah Renk Dış Dikiz Aynaları
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Elektrikli Dış Dikiz Aynaları
:
-
-
-
-
Standart
Standart
Standart
Standart
-
-
Manuel Ayarlı Dış Dikiz Aynaları
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Dış Kapı Çıtaları
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Tavan Barları
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Gövde Rengi Tamponlar
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Siyah Dış Kapı Kolları
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Çift Renkli Dış Dikiz Aynaları
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Gövde Rengi Dış Dikiz Aynaları
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Çift Yöne Açılabilir Bagaj Kapısı
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Gri Renk Tamponlar
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Gövde Rengi Ön Tamponlar, Gri Renk Arka Tamponlar
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Arka Cam Silecekleri
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Sağ Sürgülü Yan Kapı
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Sol Sürgülü Yan Kapı
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
15" Alüminyum Jantlar
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
15” Nepta Alüminyum Jant
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Siyah/Krom Çift Renk Dış Dikiz Aynaları
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
15" Sac Jantlar
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Stop & Start
:
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Eco Mode
:
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Standart
Partikül Filtresi
:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Lütfen Bekleyin...