Renault Clio RS | Hedef Oto
/
SATIN ALMAKİSTİYORUM
TEST SÜRÜŞÜNEBAŞVUR

Tutku ve sportiflik bir arada

Renault CLIO R.S.

F1’den esinlenerek geliştirilmiş olan 1,6 Turbo R.S. 200 bg motor, çift kavramalı 6 ileri Edc vites kutusu ve direksiyondaki paletler arasındaki benzersiz uyum, günlük yaşamda sportifliği size dolu dolu yaşatıyor.

Tasarım

KIŞKIRTICILIĞI BAKIŞLARINDA SAKLI

Tutku ve sportiflik bir arada

Dinamik, seçkin, kışkırtıcı. CLIO R.S. 200 EDC ile heyecanlanmaya hazır olun. Ön tampon üzerindeki F1 detayları, spoiler, arka hava difüzörü, çift egzoz çıkışı, 18" jantlar… Tutku ve performansı CLIO R.S.’te yaşayın.

Duyguların Sport hali: Cup Şasi

CLIO R.S., %15 daha sert süspansiyon, 5 mm daha alçak şasi ile maksimum performansa, kırmızı fren kaliperleri ve siyah renk 18" alüminyum alaşımlı jantlar ile daha asil ve sportif bir dış görünüşe kavuşuyor.

Performans

KALP ATIŞLARINIZI HIZLANDIRMA ZAMANI

Yarışa hazır olun!

CLIO R.S., performans yarışında yeni bir etap... F1’den esinlenerek geliştirilmiş olan 1,6 Turbo R.S. 200 bg motor, çift kavramalı 6 ileri EDC vites kutusu ve direksiyondaki paletler arasındaki benzersiz uyum, günlük yaşamda sportifliği size dolu dolu yaşatıyor. Hem de beklediğiniz enerji verimliliğini de ihmal etmeden...

Zaman parmaklarınızın ucunda.

Bir Renault Sport model için en önemli özelliklerden biri, şimşek gibi hızlı vites geçişleri... İşte direksiyon üzerinde bulunan sabit vites kumanda paletleri de bu gereksinimi karşılamak üzere geliştirildi.

Teknoloji & konfor

TEKNOLOJİSİYLE DE HIZLI

R-Link

Dokunmatik ekranlı, internet bağlantılı entegre navigasyon multidedya sistemi R-Link ile yaşamınızı kolaylaştırın. Radyo, Audio streaming, Bluetooth, TomTom Navigasyon uygulamaları ile R-Link bütün ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Hala bir fonksiyonun eksik olduğunu mu düşünüyorsunuz? İstediğiniz uygulamayı R-Link store üzerinden indirin. 2013 yılının en iyi internet bağlantılı uygulama sistemi R-Link, Renault'nuzda geçirdiğiniz zamana keyif katıyor.

Renault CLIO R.S. ile beraberseniz, rahat olun
Renault CLIO R.S., Renault’nun konfor ve çok yönlülük alanındaki en ileri standartlarıyla Renault Sport Technologies'in yarışlarda edindiği ileri uzmanlığını birleştirmeyi başarıyor.

Günlük kullanımı çok kolay olan CLIO R.S., sürüş kolaylığı, benzersiz konforu ve düşük tüketimi ile sizi şaşırtacak.
R.S. Drive sayesinde, CLIO R.S. motorun, Edc vites kutusunun, direksiyonun, gaz pedalının komutlarınıza verdiği tepkiler ve sürüş yardım sistemleri üzerinde oynayarak agresif karakterli bir sportif modele dönüşüyor. Ses ambiyansının bile ayarlanabildiği CLIO R.S.'ten önce bu düzeydeki çok yönlülüğe ulaşılmamıştı.