Renault Megane RS | Hedef Oto
/
SATIN ALMAKİSTİYORUM
TEST SÜRÜŞÜNEBAŞVUR

Renault MEGANE R.S.

2.0 T Renault Sport 265 bg motoru ile gerçek bir sportif sürüşün heyecanını yaşayın

Performans

Hayalleri gerçeğe dönüştüren performans.

Her gün gerçek bir sportif sürüşün heyecanını yaşamak...
Bu bir hayal mi? Artık değil! Yeni MEGANE R.S., kaputunun altındaki 2.0 T Renault Sport 265 bg motoru ile bu hayali sizin için gerçeğe dönüştürüyor. MEGANE gamının zirvesinde yer alan R.S. 265, Renault Sport tecrübesinin ürünü bir dizi teknoloji ile maksimum sürüş keyfi sunmak için üretildi. Kilitli Diferansiyel, Chassis Cup ve R.S. Monitör özellikleri ile size sadece şasinin mükemmelliğinden ve motorun yüksek performansından yararlanmak kalıyor. 3 modlu Elektronik Denge Programı (Esc) ile Yeni MEGANE R.S., birden fazla yüze sahip bir otomobile dönüşüyor. Normal modda, bütün güvenlik sistemleri aktive ediliyor ve tüketim sınırlı kalıyor. Sport modda, fren amplifikatörü devre dışı kalıyor, Esp ayarları daha sportif bir sürüşe uyarlanıyor, pedalın tepki hissi daha hızlı hale geliyor. Esp Off modunda ise, Esp tamamen hizmet dışı kalıyor ve o andan itibaren pilotun yeteneğini tam anlamıyla sergilemesine izin veriyor.

Teknoloji

Araç içi teknolojide, bir adım önde...

Yeni MEGANE R.S. 265 sportif sürüş ayrıcalıklarının yanı sıra günlük sürüş keyfinin vazgeçilmez özelliklerini de sunuyor. R-Link internet bağlantılı entegre navigasyon ve multimedya sistemi, eller serbest kart,  analog gösterge, geri görüş kamerası ile kontrol artık her zaman elinizde olacak!

R-Link

Dokunmatik ekranlı, internet bağlantılı entegre navigasyon multimedya sistemi R-Link ile yaşamınızı kolaylaştırın. Radyo, Audio streaming, Bluetooth, TomTom Navigasyon uygulamaları ile R-Link bütün ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Tasarım

DİNAMİZM VE ASALETİN İFADESİ

Her zaman güçlü tarzı ile fark yaratan Yeni MEGANE R.S. 265 markanın yeni tasarım kimliği ile şimdi dinamizmini daha da artırdı. Yeni ön ızgara üzerinde büyütülmüş ve parlak siyah fon üzerinde ön plana çıkarılan Renault logosu dikkat çekiyor. Etkileyici yeni far tasarımı ile desteklenen Yeni MEGANE R.S’in çekim gücü Renault’nun Formula 1 başarısına bir gönderme olan kırmızı F1 kanadı ile tamamlanıyor. İç tasarımında da sportif detayları ve kırmızı dokunuşları ile dikkat çeken Yeni MEGANE R.S.,  Renault Sport nakışlı Recaro koltukları ile üst düzeyde seçkinlik ve ayrıcalık sunuyor.

R.S.: Sizi spor ve heyecan dünyasına sokan iki sihirli harf. Tasarımındaki soylu ve büyüleyici çizgilerinin uyandırdığı görsel zevk de cabası. Doğrudan yarış dünyasından esinlenen, salt adrenalin kokan, performansa aç Yeni MEGANE R.S. 265 her zaman pole pozisyonunda start alıyor!

Gerçek sportif sürüş

Renault MEGANE R.S. 265'i her açıdan keşfedin.