Renault Twizy | Hedef Oto
/
SATIN ALMAKİSTİYORUM
TEST SÜRÜŞÜNEBAŞVUR

%100 Elektrikli

Renault TWIZY

Pozitif enerjini yanına almadan dışarı çıkma.

%100 Elektrikli

Hem çevreci, hem dinamik... Elektrikli...

Daha rahat nefes alacaksınız.

Sessiz... Şehrin gürültüsünden uzaklaşacaksınız. Kompakt... Trafik artık sizin için daha akıcı hale gelecek. Şimdi TWIZY size, şehirde, hayal ettiğinizden daha keyifli ve eğlenceli bir yaşam çözümü getiriyor.

Şehir için ideal tasarım

TWIZY, şehir için tasarlanmış bir araçtır. Yenilikçi ve fütüristik tasarımı size tam anlamıyla benzersiz bir özgürlük sunar. TWIZY'nizi alın, yola çıkın ve şehirle aranızdaki ilişkiyi yeniden şekillendirin.

Bundan böyle, sizi evinizden dışarı çıkmaktan vazgeçiren tüm sorunları unutun.

"Arabamı nereye park edeceğim?" sorusuna TWIZY’nin cevabı: Her yere! Ayağa kalkın ve kollarınızı iki yana uzatın; TWIZY’nizi park etmek için bundan daha fazla yere ihtiyacınız yok.

"Nasıl giyineyim?" Nasıl isterseniz öyle... Hiç merak etmeyin; TWIZY’niz sizi her türlü hava koşuluna karşı korur.

Trafikte öylesine rahat ki, bir gecede birçok farklı akşamı bir arada yaşayabilirsiniz! İşte, TWIZY büyüsü bu!

Koruma içgüdüsü

TWIZY, dört tekerleği ve art arda duran iki koltuğuyla çift kişilik heyecanı ve keyfi bir arada sunan bir araçtır. Tüm modern ve güvenli araçlarda olduğu gibi, TWIZY’nin iki koltuğu da cepheden ve yandan koruma sağlayan emniyet kemerleriyle donatılmıştır.

Yenilikçi şasisi ve sürücü hava yastığı, herhangi bir darbe alınması durumunda size en yüksek düzeyde koruma sağlar. Kimi isterseniz, gönül rahatlığıyla TWIZY’nize davet edebilirsiniz.