4 YAŞ VE ÜZERİ DACIA’NIZ SERVİSTE ÇOK AVANTAJLI | Hedef Oto
Kampanya Süresi Doldu

4 YAŞ VE ÜZERİ DACIA’NIZ SERVİSTE ÇOK AVANTAJLI

TÜM BAKIM, MEKANİK ONARIM İLE AKSESUARLARDA %30 İNDİRİM MAXİMUM KART’A ÖZEL +4 TAKSİT FIRSATI

%30 indirim, 07 Şubat – 19 Mart 2022 tarihleri arasında 4 yaş ve üzerindeki tüm Dacia araçların bakım ve mekanik onarımlarında, Dacia fix paketlerinde ve Castrol motor yağlarında, katılımcı HedefOto yetkili servislerinde geçerlidir. Maximum Kart ile yapılacak 2,3 ve 4 taksitli işlemlerde ilave 4 taksit sunulacaktır. Uygulamaya katılan HedefOto yetkili servislerinde “kapında vale” ve ücretsiz dezenfeksiyon hizmeti sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgi için HedefOto yetkili servislerine başvurabilirsiniz. İş Bankası&Mais A.Ş., kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

DİĞER KAMPANYALAR

Dikkatinizi çekebilecek diğer kampanyalar

Kampanya Süresi Doldu
Seni Hem Tatilde Hem Şehirde Güvende Tutan Dacia'nın Hakkı
Sizi hem tatilde hem şehirde güvende tutan Dacia’nızın hakkını vermek için araç bakımınızı ihmal etmeyin. 0-3 yaş Dacia’nızda 3 Ekim’e kadar geçerli bakım indirimleri için Hedef Oto bayileri ile iletişime geçebilirsiniz. Üstelik 4 adet Michelin lastık alımlarında 280 TL değerinde yakıt hediye edilecektir.
KAMPANYA DETAYI
Kampanya Süresi Doldu
MASTER 100.000 TL kredi 12 ay vade %0,99 faiz avantajı ile
Şubat ayında tüm Master’lar avantajlı faiz oranları ile Hedef Otomotiv Showroom'larımızda sizleri bekliyor.
KAMPANYA DETAYI
Kampanya Süresi Doldu
Ticari taksilere özel ekstra indirimler
Aralık ayında Dacia marka ticari taksi sahibi olmak isteyenler, taksilere özel indirimden ve kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişen avantajlı faiz oranlarından yararlanıyorlar !
KAMPANYA DETAYI