TÜM BAKIM, MEKANİK, ONARIM VE AKSESUARLARINDA %20 AVANTAJLI FİYATLAR | Hedef Oto
Kampanya Süresi Doldu

TÜM BAKIM, MEKANİK, ONARIM VE AKSESUARLARINDA %20 AVANTAJLI FİYATLAR

  • • Brisa, Continental ve Michelin marka lastiklerde 1.040TL’ye varan servis indirimi/avantajı
  • • Maximum’a özel +4 taksit fırsatı 
  • • Ücretsiz dezenfeksiyon hizmeti  

%20 indirim, 07 Mart – 16 Nisan 2022 tarihleri arasında bakım ve mekanik onarımlarda,  Renault Fix Paketlerinde ve Castrol motor yağlarında geçerlidir. 4 adet lastik alımında; Michelin marka 15’’ ölçüde 640 TL, 16’’ ölçüde 780 TL, 17’’ ölçüde 1.040 TL, Continental markada 250 TL, Barum ve Matador markada 125TL, Bridgestone ve Lassa marka 16’’ ve altı ölçülerde 141 TL, 17’’ ve üzeri ölçülerde 212 TL tutarında servis indirimi uygulanacaktır. Michelin marka kış lastikleri indirime dahil değildir. Maximum Kart ile yapacağınız 2,3 ve 4 taksitli işlemlerde ilave 4 taksit sunulacaktır. Uygulamaya katılan HedefOto Yetkili Servislerinde “Kapında Vale” ve ücretsiz dezenfeksiyon hizmeti sunulmaktadır. Kampanya avantajları, HedefOto Yetkili Servislerinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için HedefOto Yetkili Servislerine ve hedefoto.com’a başvurabilirsiniz. İş Bankası ve MAİS A.Ş., kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

DİĞER KAMPANYALAR

Dikkatinizi çekebilecek diğer kampanyalar

Kampanya Süresi Doldu
Renault binek modellerinde %0 faiz fırsatı
Şubat ayında Renault binek modellerinde sıfır faiz fırsatı ve 2018 model yılı binek modellerde avantajlı fiyatlar tüm yetkili satıcılarımızda sizleri bekliyor.
KAMPANYA DETAYI
Kampanya Süresi Doldu
Ticari araçlara özel %1,09 faiz fırsatı
Ocak ayında, Kangoo, Master ve Trafic modellerinin satın alımlarında, 30.000 TL kredi tutarı ve 24 aya varan vade seçeneği için %1,09 sabit faiz oranı sizleri bekliyor!
KAMPANYA DETAYI
Kampanya Süresi Doldu
4 YAŞ VE ÜZERİ DACIA’NIZ SERVİSTE ÇOK AVANTAJLI
TÜM BAKIM, MEKANİK ONARIM İLE AKSESUARLARDA %30 İNDİRİM MAXİMUM KART’A ÖZEL +4 TAKSİT FIRSATI
KAMPANYA DETAYI