Renault Talisman | Hedef Oto
/
SATIN ALMAKİSTİYORUM
TEST SÜRÜŞÜNEBAŞVUR
FİYATBİLGİSİ
Cezbetmek için tasarlandı

Krom detaylarla vurgulanan dinamik profili, etkileyici ön yüz ve benzersiz LED ışık imzası ile Renault TALISMAN diğerlerinden ayrılır.

 

DETAYLI İNCELE

 

Huzurlu ve zarif ortamına adım atın

Koltuğunuza oturun ve rahatınıza bakın. Renault TALISMAN'ın kabini sizin ve yolcularınızın rahat etmesi için tasarlandı.

 

DETAYLI İNCELE

 

Yolda kendinizi evinizde gibi hissedin

4CONTROL sistemi ile dört tekerlekten yönlendirmeye geçiş yapın. Yepyeni bir sürüş deneyimi yaşayın ve otomobilinizin kontrolünü her zaman elinizde tutun.

 

DETAYLI İNCELE

 

Renault TALISMAN'ı her açıdan inceleyin

Renault TALISMAN'nın eşsiz özelliklerini her açıdan keşfetmek için TALISMAN 360° uygulamamızı inceleyin.

 

DETAYLI İNCELE

 

TASARIM

Zarif tasarım

Renault TALISMAN: Her detaya yansıyan güçlü kişilik
Gördüğünüz her bir detaya Talisman’ın kişiliği yansıyor. Göze ve dokunuşa hitap eden her bir detayı ile Talisman seçkin tasarımını gözler önüne seriyor. Pure Vision® FULL LED farların keskin bakışı « C » şeklindeki gündüz farlarının seçkin dizaynı ile birleşiyor. Tüm bunlar onun güçlü karakterini ve modern tasarımını simgeliyor

Dış tasarım

İç tasarım

ÖZELLİKLER

TALISMAN’da kontrol edemediğiniz tek şey; duygularınız!

Renault TALISMAN dünyasına adım atın
TALISMAN sizi inovasyon dünyasında keyifli bir yolculuğa çıkarıyor. Segmentinde eşi benzeri olmayan elektronik amortisörlerle eşleşen 4CONTROL sistemi ile virajlarda kontrol size geçiyor. Eşsiz MULTI-SENSE sistemi sayesinde, ruh halinizle uyumlu sürüş deneyimi yaşatıyor. R-LINK 2’nin 8,7’’lik ekranı sayesinde tüm kontrolü ele geçirmenize izin veriyor. Renault TALISMAN ile her yolculuk yeni heyecanlardan geçiyor.

Kişiliğinizi yansıtan sürüş deneyimi

4CONTROL sistemi ve MULTI-SENSE
Renault TALISMAN’ın kumandası ellerinizde... Şimdi kişisel bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz

4CONTROL sistemiyle yolla bütünleşin

4CONTROL sistemi sayesinde tepkisellik ve denge açısından en üst noktaya ulaşacaksınız. Sistem Renault TALISMAN'ın tekerleklerinin açısını saniyede 100 kereden fazla ayarlar. Direksiyonun etkisindeki artış sayesinde, dönüş çapı son derece daralır ve tekerlek açısı arka tekerleklerde 3,5 dereceye kadar çıkar. Bunun sonucunda, zarif sedanınız yerleşim yerlerinde de küçük şehir otomobilleri kadar çevik hareket eder. Açık yollarda da, mükemmel yol tutuşu ve benzersiz manevra kabiliyeti sunar.

Renault MULTI-SENSE: Duygularınızın seçimi

İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış konforu ve sürüş deneyimini keşfedin. Motor tepkisi, süspansiyon ayarları, 4CONTROL sistemi tepkiselliği, kabin ambiyansı, koltuğunuzun masaj ayarı... Multi-Sense® ile kontrolü elinize alın.

Sürüş deneyiminizi kişiselleştirin

MULTI-SENSE teknolojisi Comfort, Sport, Eco, Neutral modları veya kendi kişiselleştirilmiş sürüş modunuzdan birini seçmenize olanak tanır.

Renault TALISMAN pistte test edildi.

Formula 1 şampiyonu Alain Prost Renault TALISMAN'ın dinamik yeteneklerini test etti. Filmi izleyin.

Elektronik amortisör: Konfor yeniden keşfediliyor

Elektronik amortisör sistemi seçtiğiniz sürüş moduna göre süspansiyonun davranışını ayarlar. Sistem seçtiğiniz moda uygun kalabilmek için yol durumunu, hızınızı, tekerleklerin açısını ve fren pedalındaki basıncı kesintisiz olarak analiz eder.

Haftanın her günü için ortam aydınlatması

Mavi, kırmızı, yeşil, sepya veya mor rengi tercih edebilirsiniz - seçim size kalmış! Renault TALISMAN'ın kabin içi ortam ışığını o anki havanıza veya zevkinize göre ayarlayın. Her MULTI-SENSE® modu için ayrı bir renk atayabilir veya bu fonksiyonu devre dışı bırakabilirsiniz.

MULTI-SENSE® sistemini kullanmak çok kolay

MULTI-SENSE® menüsüne R-LINK 2 multimedya sisteminizin ekranından kolayca erişebilirsiniz. Tek yapmanız gereken orta konsolun altındaki döner kumandayı çevirerek bir sürüş modu seçmek. İki favori modunuzdan birine geçmek için kısayol düğmesini de kullanabilirsiniz.

Konfor

Huzurlu ve zarif iç mekanı çok hoşunuza gidecek
Geniş kabinin avantajlarından faydalanın. Önde ve arkada yüksek tavan, havayollarının business class tarzı ön koltuklar, arkada geniş diz mesafesi... Renault TALISMAN son derece konforlu bir kabin sunar.

Renault TALISMAN sizi karşılar

Ona yaklaştığınızda Renault TALISMAN sizi tanır. Gündüz farları yanar, kabin ışıkları açılır, kapı aynaları açılır ve ortam aydınlatması yanar. Koltuklar tekrar en son yapılan ayara döner ve sürücü dokunmatik ekrandaki sesli ve görsel canlandırmayla karşılanır. Hedefinize vardığınızda, sürücü koltuğu 5 cm geriye kayarak otomobilden çıkmanızı kolaylaştırır. Renault TALISMAN'dan uzaklaştığınızda, kapılar otomatik olarak kilitlenir ve kendine has aydınlatması son bir kez aktive olur.

Son derece konforlu koltuklar

Yolda geçen zamanınızı rahatlayarak değerlendirin. Renault TALISMAN'ın koltuklarında baş ve boyun yaralanmalarını sınırlandıracak şekilde tasarlanan boyun travmasına karşı etkili baş dayanakları bulunur. Masaj yapan sürücü koltuğu sizi belinizden başlayıp omuzlarınıza kadar anında gevşetir. Havalandırma ve ısıtma özellikleriyle dışarıdaki sıcaklıktan bağımsız olarak mükemmel ısı konforu sağlar. Elektrikli bir mekanizmayla ayarlanır ve 6 adede kadar kişiselleştirilmiş pozisyonu belleğinde tutabilir.

Çok sayıdaki eşya gözü hayatınızı kolaylaştırır

Pratik ve modüler Renault TALISMAN çok çeşitli eşya saklama çözümleri sunar. Toplamda 25 litre depolama alanı kabine dağıtılmıştır. Hemen kol dayanağının altındaki soğutmalı bölmede içeceklerinizi soğuk tutabilirsiniz. Bagajda oldukça geniş 608 litrelik yükleme alanı bulunur. Açması da çok kolay! Ayağınızı arka tamponun altında hareket ettirmeniz yeterlidir!

   

  Akıllı klima sistemi size özen gösterir

  Camlarda buğulanmaya son. Renault TALISMAN'ın akıllı klima sistemi kabindeki nem seviyesini ölçer ve kontrol altında tutar. Ayrıca, R-LINK 2 multimedya sistemini kullanarak da hava kalitesini iyileştirebilirsiniz. Clean modu kabine giren bakteri ve alerji yapan madde miktarının azaltılmasına yardımcı olur. Relaxmodu iyon yayılımıyla sağlıklı ve rahatlatıcı bir sürüş atmosferi oluşturur.

  Hava kirliliği sensörü nefes aldığınız havayı filtreler

  R-LINK 2 multimedya arayüz ekranını kullanarak havalandırma sistemini yönetin. Hava kirliliği sensörünün filtresi mikro partikülleri durdurur. Hoş olmayan egzoz gazlarının, tozun ve polenin kabine girmesini engeller. Bir tünelde veya kirlilik saçan bir aracın arkasında hava kirliliği aniden arttığında, havalandırma sistemi otomatik olarak devridaim moduna geçer.

  Multimedya

  R-LINK 2 multimedya sistemi
  Multimedya sistemlerindeki en son inovasyonların tadını çıkarın. Torpidoya kusursuz entegre olan R-LINK 2 dokunmatik ekranlı tabletler Renault TALISMAN'ın tüm fonksiyonlarını yönetmenizi sağlar.

  R-LINK 2 ile farklı bir sürüş deneyimi

  R-LINK 2'nin basit ve akıcı arayüzü sayesinde, 8.7'' ekranını kullanarak kabin deneyiminin her ayrıntısını ayarlayabilirsiniz. Kontrol ekranlarının rengini, gösterilen bilgileri ve ekran stilini seçin. Ana sayfa, radyo, seyir sistemi, klima, koltuklar ve MULTI-SENSE® sistemi kendi kişisel ortamınızı oluşturmanız için yapılandırılabilir. Tek tıklamayla altı adede kadar profili kaydedebilirsiniz. Kendi multimedya içeriklerinize, seyir tercihlerinize ve sürücü yardım sistemi ayarlarınıza erişmek için dokunmatik ekranı veya kumandaları kullanabilirsiniz.

  Yenilikçi özellikler

  Temalarına göre gruplara ayrılmış çok sayıda fonksiyondan faydalanın. TomTom haritalarını bulmak için "Seyir" simgesine tıklayın. Mobil cihazınızdan müzik dinlemek veya fotoğraf ve videolarınıza ulaşmak** için "Multimedya"ya tıklayın. Bluetooth kullanarak eller serbest görüşme yapın ve "Telefon" bölümünde sistemin metinden-konuşmaya özelliğini etkinleştirin. "Araç" bölümünde ayarları değiştirin ve sürüşe yardımcı sistemleri yapılandırın. Son olarak, otomobiller için özel olarak tasarlanmış Renault uygulamalarına ve İnternet bağlantılı hizmetlere erişmek veya R-LINK Store'a gitmek için "Uygulamalar" simgesini takip edin.

  Kesintisiz bağlantı

  Bluetooth etkinleştirilmiş R-LINK 2 multimedya sistemi Renault TALISMAN'a biner binmez akıllı telefonunuza bağlanır. Önde ve arkada yer alan USB girişlerinde mobil cihazlarınızı şarj edebilirsiniz. Önde USB girişlerini kullanarak müzik paylaşabilir, SD kart okuyucusunu veya kulaklık girişini kullanabilirsiniz. Maksimum güvenlik için multimedya sistemi ses kontrolüyle de çalışır.

  R-LINK Store

  İlk otomotiv Uygulama Mağazası olan R-LINK Store, özel olarak Renault TALISMAN'ınız için tasarlanmış uygulamalar sunar. Bu uygulamalara R-LINK 2 tabletinizden veya evinizdeki bilgisayarda My Renault sayfanızdan erişebilirsiniz.

  Teknoloji

  En iyi co-pilotunuz; İnovasyon
  Direksiyondan ulaşılabilecek daha fazla olanak, daha fazla huzur ve daha fazla keyif. Renault, sürüş yardımlarıyla yolculuklarınız yeni bir boyuta giriyor

  Eller Serbest Park Sistemi

  Dar park yerleri? Eller Serbest Park Sistemi'nin direksiyon kontrolünü almasına izin verin. Mevcut alanı ölçer ve yaklaşma çizginizi hazırlar. Tek düşünmeniz gereken gaz, fren ve vites. Ön, arka ve yan sensörlerle birlikte geri görüş kamerası sayesinde, engellere ve diğer araçlara çarpmaya karşı dört bir yandan 360° koruma sağlar.

  Yokuşta Kalkış Desteği

  Artık terlemek yok! Renault TALISMAN yokuşta kalkarken geriye kaymanızı veya sarsılmanızı engelleyen sistemiyle hayatınızı daha da kolaylaştırır. Sensör yokuşun eğim açısını tespit ettikten sonra, Renault TALISMAN iki saniye için hareketsiz kalır ve bu da otomobilinizi rahatça harekete geçirmeniz için size fırsat verir.

  Eller serbest kart sistemi

  Renault Talisman'ın yeni, tasarımı tamamen yenilenmiş eller serbest kartı bazı yenilikçi özellikler sunar. Buna elleriniz doluyken otomobili açmak ve bir karşılama senaryosunu etkinleştirmek de dahildir. Otomobili çalıştırmak için anahtarı takmanıza gerek kalmaz. Tek yapmanız gereken "Start" düğmesine basarken fren pedalını basılı tutmak. Otomobilden uzaklaştığınızda otomobil otomatik olarak kilitlenir. Sesli bir sinyal kapıların kilitlendiğini onaylar.

  Mesafenizi koruyun

  Önünüzdeki araçla aranızda mutlaka güvenli bir takip mesafesi bulunmasına dikkat edin. Renault TALISMAN ile, seyir hızınızı sabitlemek için Adaptif Cruise Control
  ve direksiyonun üzerindeki kumandaları kullanın. Doğru mesafeyi korumak için hızınız otomatik olarak ayarlanır. 

  Gözleriniz kamaşmasın

  Maksimum görüş alanından faydalanın. İdeal görüş konforu için elektrokrom kaplamalı dikiz aynası. Sadece gündüzleri güneş arka camdan girip aynaya çarptığında değil, arkanızdaki aracın farları gözünüzü alacak gibi olduğunda da kararır.

  Gözden kaybolmayın

  Gündüz farları, kısa farlar, uzun farlar, yan aydınlatma, stop lambaları ve sinyal lambaları... Renault TALISMAN'ın genel olarak LED bazlı aydınlatma sistemleri görünür kalmanızı garantiler. Aydınlatmanın düşük olduğu alanlarda veya en az 40 km/saat hızda ilerliyorsanız, viraj lambaları ve sis ışıkları sayesinde virajlarda da görüş alanınız genişler.

  Güvenlik

  Yanınıza bir co-pilot alın
  Rahatlayın. Endişe etmeyin, Renault TALISMAN sizi korur.

  Renault TALISMAN, 2015 EURONCAP testinde 5 yıldız elde etti

  Otomobilin dört konuda değerlendirilmesine (yetişkin yolcu koruması, çocuk yolcu koruması, yaya koruması ve güvenlik yardım teknolojileri) dayanan EURONCAP testi Avrupa'da araç güvenliği için referans alınır: Renault TALISMAN bu testte en yüksek puan olan 5 yıldızla ödüllendirildi. Mühendislerimiz sizin için en iyi aktif ve pasif güvenlik donanımlarını tasarladı: hava yastıkları, emniyet kemeri öngergileri, çarpışmaların yayalara etkisini azaltacak şekilde tasarlanan tamponlar ve kaput, son derece ileri sürüş yardımı ve destek sistemleri. Otomobilinizi huzur içinde kullanın!

  Visio System

  Gerçek bir co-pilot olan Visio System ön camın üst tarafında yer alan kamerayı kullanarak güvenliğinizi artırır. Size yardımcı olmak için iki sistem kullanır:

  - Şerit Takip Sistemi
  - Otomatik Uzun & Kısa farlar

  Visio System, Renault TALISMAN'ın aydınlatmasını yol koşullarına göre ayarlar. 

  Güvenli takip mesafesi ve aktif acil fren sistemi

  Öndeki araca çok yaklaşırsanız güvenli takip mesafesi uyarısı verilir. Tepki vermezseniz veya frene yeterince basmazsanız ve çarpma riski tespit edilirse, aktif acil fren sistemi otomatik olarak devreye girer.

  Kör nokta uyarı sistemi

  Sağa veya sola dönüş sinyali verdiğinizde, tamponun her iki tarafına yerleştirilmiş sensörler sayesinde sistem kör noktanıza giren araçları tespit eder. Renault TALISMAN'ın kapı aynalarındaki sinyal ışıkları tehlikeye karşı sizi uyarır.

  ISOFIX sistemi

  Yeni i-Size standardıyla uyumlu iki Isofix sabitleme noktası sayesinde Renault TALISMAN'ınızın arka koltuğuna iki çocuk koltuğu takabilirsiniz. Ayrıca, üç standart çocuk koltuğunu üç emniyet kemerine bağlayabilirsiniz.

  Performans

  Renault TALISMAN: Performans

  Motor seçeneklerini keşfedin

  Renault TALISMAN'ın etkili motor seçeneklerini değerlendirin ve sürüş keyfini yeniden keşfedin.

  Dizel motor

  ENERGY dCi 110 ECO2 motor

  Yeni turboşarj özelliğiyle ENERGY dCi 110 ECO2 motor düşük devirlerde güçlü tepkisellik ve tork sağlayarak hem rahat, hem de tepkisel bir sürüş deneyimi sunar. Markamızın bu en ünlü motoru oldukça etkileyici yakıt ekonomisi ve salım değerleri sunar. Motor uzmanlarımızın geliştirdiği düşük ve yüksek basınçlı EGR, aktif ısı yönetimi ve fren bazlı bir enerji geri dönüşüm sistemi gibi teknolojik inovasyonlar sayesinde, direksiyon başındaki keyfinizden taviz vermeden düşük yakıt tüketimi ve CO2 salım değerlerine ulaşabilirsiniz.

  EDC otomatik çift kavramalı vites kutusu

  EDC otomatik vites kutusu her yönüyle mükemmeldir. Otomatik vites kutularının konforuyla mekanik vites kutularının tepkiselliğini ve tutumluluğunu bir araya getirir. Seçilen motora bağlı olarak altı veya yedi vitesli versiyonlarıyla esneklik, dinamik performans ve düşük yakıt tüketimi sunar. Buna ek olarak, tepkiselliği seçtiğiniz sürüş moduna uyum sağlar. Daha ne isteyebilirsiniz?

  Eko Sürüş fonksiyonu

  Eko Sürüş paketi sayesinde yakıttan tasarruf edin. Yakıt tüketiminizi %25'e varan oranlarda azaltabilirsiniz! Eko modu etkinleştirildiğinde, hızlanmayı kısıtlayarak motor torkunu sınırlandırır, ancak bu arada yeterli gücü koruyarak konforlu bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlar.
  Ayrıca Eko takip, Eko puan ve Eko koçluk fonksiyonlarını da kullanabilirsiniz. Bu sistemler sürüşünüzle ilgili bilgiler sağlar ve sürüşünüzü nasıl geliştireceğiniz hakkında öneriler sunar.

  Optimum aerodinamik

  50 km/saat ve 130 km/saat hızlarında, bir aracın yakıt tüketiminin sırasıyla %50 ve %85'inden aerodinamik sürüklenmenin sorumlu olduğunu biliyor muydunuz? Mühendislerimiz ve tasarımcılarımız sürüklenmenin neden olduğu enerji kaybını azaltmak için el ele verdi. Aktif hava deflektörleri, kaput altındaki hava akışının yönetimi, hava perdeleri, gövde altı plakası... her şey Renault TALISMAN'ın aerodinamik yapısını ve performansını geliştirecek şekilde tasarlandı.

  Aksesuarlar

  Renault TALISMAN'ınızı kişiselleştirmek ister misiniz?

  Aksesuarlarını keşfedin

  İç görünüm

  Tablet tutucu

  7’’ ’den 10’’ ’e kadar olan tüm tablet ebatları ile uyumlu bu tablet tutucu sayesinde arka koltukta oturanlar daha konforlu bir yolculuk yaparlar.

  Ceket askısı

  Ceket askısı, otomobilinizin kafalığına kolayca sabitlenir ve kıyafetlerinizin buruşmasını engeller.

  Premium halı paspas

  Premium halı paspas, otomobilinizin içi ile mükemmel uyum sağlayan bu halı paspas yüksek kalite ve güvenliği sayesinde otomobilinizin tabanını korur.

  Kauçuk paspas

  Kauçuk paspas, uzun zaman sonra bile otomobilinizin hala yeniymiş gibi görünmesini sağlayarak orijinal zemin kaplamalarını korur.

  Işıklı kapı eşiği

  Işıklı kapı eşiği, kapı girişinizi hafif darbelerden korurken, otomobilinizin şıklık ve orijinallik katar.

  Bagaj havuzu

  Bagaj havuzu sayesinde otomobilinizin bagajını her türlü aşınma ve kirlenmeye karşı koruyabilirsiniz.

  Dış görünüm

  Bisiklet taşıyıcı tavan barları

  Bisiklet taşıyıcı tavan barlarınıza hızlıca takılır, bisikletinizi kolay ve güvenli bir şekilde taşımanıza yardımcı olur.

  Bagaj üstü spoyler

  Bagaj üstü spoyler, otomobilinize daha şık ve sportif bir görünüm kazandırır.

  Alizarine alüminyum jant

  19’’ Alizarine Alüminyum Jant ile otomobiliniz çok daha şık ve çekici bir görünüme sahip olur.

  QuickFix enlemesine tavan barları

  QuickFix enlemesine tavan barları otomobilinizin tavanına doğrudan ve hızlı bir şekilde takılır. Otomobilinize özel tasarlanmış bu aksesuarlar, en zorlu testlerden geçmiştir.

  Tavan bagajı

  Tavan Barlarına kolaylıkla monte edilebilen bu tavan bagajı sayesinde otomobilinizde ekstra bir yükleme alanına sahip olursunuz.

  Kayak taşıyıcı

  4 ya da 6 çiftten oluşan kayak taşıyıcı Renault standartlarında özel olarak üretilmiştir.

  Bagaj eşiği

  Bagaj Eşiği, otomobilinizin yükleme alanını koruyan bu kaplama hem kolay takılır hem de otomobile çok şık bir görünüm kazandırır.

  Gizlenebilir çeki demiri

  Gizlenebilir çeki demiri Renault tarafından güvenilirlik, yüksek dayanıklılık ve sağlamlık sunmak üzere özel olarak tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Aletsiz sökülebilen bu çeki demiri estetik ve kullanım konforunu bir arada sunmaktadır.

  Park sensörü

  Otomobilinize mükemmel bir şekilde entegre olan bu park sensörü güvenli bir şekilde park etmenize yardımcı olur.

  DONANIMLAR

  KONFOR
  Standart
  • Deri Döşeme
  • Isıtmalı Ön Koltuklar
  • Deri Direksiyon
  • Kendinden Kararan İç Dikiz Aynası
  • 7" TFT Renkli LED Gösterge Ekranı
  • Elektrikli Katlanan, Isıtmalı ve Hafızalı Dış Dikiz Aynaları
  • Elektrikli Ayarlanabilen, Hafızalı, Havalandırmalı ve Elektrikli Bel Destekli, Masajlı Ön Koltuklar
  • Arka Koltuk Sırtlığı 1/2 - 2/3 Katlanma Özelliği
  • Multi-Sense Sistemi
  • Elektrikli Arka Camlar
  • Elektrikli Ön Camlar
  • Head Up Display
  • Elektrikli Park Freni
  • Arka Kol Dayama
  • Elektronik Klima
  Opsiyonel
  • 4Control Sistemi+3,000 TL
  • Elektronik Amortisör+1,000 TL
  GÜVENLİK
  Standart
  • Pure Vision Full LED Ön Farlar
  • Cruise Control
  • Anti Blokaj Fren Sistemi (ABS)
  • Acil Fren Destek Sistemi
  • Sürücü ve Yolcu Ön ve Yan Hava Yastıkları
  • Yatay Formlu Sürekli Yanan LED Arka Farlar
  • Ön Sis Farları
  • Kör Nokta Uyarı Sistemi
  • Şerit Takip Sistemi
  • Perde Hava Yastıkları
  • C Şeklinde LED Gündüz Farları
  • Çocuk Koltuğu Sabitleyici (ISOFIX)
  • Lastik Tamir Kiti
  • Elektronik Denge Programı ve Yokuşta Kalkış Destek Sistemi
  • Otomatik Uzun/Kısa Farlar
  • Geri Görüş Kamerası ve Ön/Arka Park Sensörü
  Opsiyonel
  • Stepne+350 TL
  • Adaptif Cruise Control+1,500 TL
  MEDYA
  Standart
  • Online Servis Paketi
  • R-Link 2.0 ve 8.7" Dokunmatik Ekran
  • Navigasyon ve Harita
  DIŞ EKİPMANLAR
  Standart
  • Eller Serbest Bagaj Kapağı
  • Karartılmış Camlar
  TELEMATİK
  Opsiyonel
  • 0.0
  Anti Blokaj Fren Sistemi (ABS)
  :
  Standart
  Standart
  Acil Fren Destek Sistemi (AFU)
  :
  Standart
  Standart
  Elektronik Denge Programı (ESC)
  :
  Standart
  Standart
  LED Gündüz Farları
  :
  Standart
  Standart
  Çocuk Koltuğu Sabitleyici (ISOFIX)
  :
  Standart
  Standart
  Otomatik Uzun/Kısa Farlar (AHL)
  :
  Standart
  Standart
  Kör Nokta Uyarı Sistemi (BSW)
  :
  Standart
  Standart
  Şerit Takip Sistemi (LDW)
  :
  Standart
  Standart
  Adaptif Cruise Control
  :
  Kontrol Paketi
  Kontrol Paketi
  Ön ve Arka Park Sensörü
  :
  Standart
  Standart
  Hız Ayar ve Sınırlayıcı
  :
  Standart
  Standart
  Elektronik Patinaj Önleme Sistemi (ASR)
  :
  Standart
  Standart
  Yokuşta Kalkış Destek Sistemi (Hill Holder)
  :
  Standart
  Standart
  Yedek Lastik
  :
  Standart
  Standart
  Güvenli Mesafe Uyarı Sistemi (DW)
  :
  Standart
  Standart
  Aktif Acil Fren Destek Sistemi (AEBS)
  :
  Standart
  Standart
  Eller Serbest Park Sistemi
  :
  Kontrol Paketi
  Kontrol Paketi
  Sürücü ve Ön yolcu hava yastıkları
  :
  Standart
  Standart
  Yan ve perde hava yastıkları
  :
  Standart
  Standart
  Ön yolcu hava yastığı iptal kilidi
  :
  Standart
  Standart
  LED Ön farlar
  :
  Standart
  Standart
  Dinamik LED dönüş sinyali
  :
  Standart
  Standart
  LED ön sis farları
  :
  Standart
  Standart
  Şerit değişimi uyarı sistemi
  :
  Standart
  Standart
  Arka çapraz uyarı sistemi
  :
  Kontrol Paketi
  Kontrol Paketi
  Trafik işaretleri tanıma sistemi
  :
  Kontrol Paketi
  Kontrol Paketi
  LED MATRIX VISION ön farlar
  :
  Opsiyon
  Opsiyon
  Arka Koltuk Sırtlığı 1/3 -2/3 Katlanma Özelliği
  :
  Standart
  Standart
  Geri Görüş Kamerası
  :
  Standart
  Standart
  Deri Direksiyon
  :
  Standart
  Standart
  4Control Sistemi
  :
  Opsiyon
  Opsiyon
  Elektrikli Park Freni
  :
  Standart
  Standart
  Multi-Sense Sistemi
  :
  Standart
  Standart
  Head Up Display
  :
  Standart
  Standart
  Isıtmalı Ön Koltuklar
  :
  Standart
  Standart
  Yağmur Sensörü ve Otomatik Yanan Farlar
  :
  Standart
  Standart
  Tek Dokunuşla Açılan Elektrikli Ön ve Arka Camlar
  :
  Standart
  Standart
  Eller Serbest Renault Card Sistemi
  :
  Standart
  Standart
  Arka Koltuk Kol Dayanağı
  :
  Standart
  Standart
  7'' TFT Renkli LED Gösterge Ekranı
  :
  Standart
  Standart
  Yükseklik ve Derinlik Ayarlı Direksiyon
  :
  Standart
  Standart
  Ön koltuk kol dayanağı
  :
  Standart
  Standart
  Çift Bölgeli Otomatik Klima
  :
  Standart
  Standart
  Elektrikli, ayarlanabilen, havalandırmalı, elektrikli bel destekli sürücü koltuğu
  :
  Standart
  Standart
  Elektrikli ayarlanabilen, havalandırmalı ön yolcu koltuğu
  :
  Standart
  Standart
  Siyah Deri Döşeme
  :
  Standart
  Standart
  Elektrikli, ısıtmalı ve katlanır yan aynalar
  :
  Standart
  Standart
  Elektrokrom çerçevesiz dikiz aynası
  :
  Standart
  Standart
  Kahverengi deri döşeme
  :
  Opsiyon
  Opsiyon
  Kum gri deri döşeme
  :
  Opsiyon
  Opsiyon
  Apple CarPlay
  :
  Standart
  Standart
  EASY LINK 9,3" Multimedya sistemi: Bluetooth ®, USB, Navigasyon
  :
  Standart
  Standart
  Kablosuz şarj
  :
  Opsiyon
  Opsiyon
  Eller Serbest Bagaj Kapağı
  :
  Standart
  Standart
  Elektronik Amortisör
  :
  Opsiyon
  Opsiyon
  Metalik Boya
  :
  Opsiyon
  Opsiyon
  Elektrikli açılır panoramik cam tavan
  :
  Opsiyon
  Opsiyon
  18" alüminyum alaşımlı jantlar (225/40 R18)
  :
  Standart
  Standart
  Karartılmış Arka Camlar
  :
  Standart
  Standart
  19" alüminyum alaşımlı jantla
  :
  Opsiyon
  Opsiyon

  Lütfen Bekleyin...