Filo Kiralama Nedir

Şirketiniz için ihtiyacınız olan binek veya ticari aracın/araçların, kilometre ve aylık ödeme kapsamında kullanımını sağladığımız avantajlı bir finansal üründür. Filo kiralama hizmetinden yararlanarak, satın almayla kıyaslanamayacak ölçüde uygun bir maliyetle araçların kullanımını sağlayabilirsiniz.

Kolay Araç Yenileme

Araçların yenilenmesi sürecinde satış işlemleri ile ilgilenmez, ikinci el değer değişimi riskine karşı tam koruma sağlarsınız.

Aylık Sabit Taksitler

Araç satın almak yerine kiralamanız durumunda herhangi bir peşinat ödemesi ve satın alım bedelleri ile ilgili toplu nakit çıkışı yapmanıza gerek kalmaz. Ödemelerinizi önceden belirlenmiş sabit kiralar halinde gerçekleştirirsiniz.

Kasko, Sigorta ve Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemeleri

Araçların kasko, trafik sigortası ve Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri, kiralama kapsamına dahil edilerek zamanında ve eksiksiz olarak tarafımızca yapılır. Aracınızı satın aldığınızda ödemek zorunda kaldığınız, fakat kanunen kabul edilmeyen gider olan Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri, araçlarınızı bizden kiralamanız durumunda size ek bir yük olmaktan çıkar.

Filo Kiralamak Neden Avantajlı?

Hedef Otomotiv, müşterilerinin binek ya da ticari uzun dönem araç kiralam taleplerini karsilamaktadir. Seçkin personel; yılların verdiği güven, hizmet kalitesi ile ve müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışı ile hizmetinizdedir.

Filo kiralamanın avantajları

Şirket sermayesinin etkin kullanımı,

Vergi ve sigorta masraflarının olmaması,

Düzgün nakit akışı,

Bakım giderinin olmaması,

Araç kiralama bedelinin tamamının gider gösterilebilmesi,

Zamandan tasarruf sağlanması,

Araç değer kaybı olmaması,

Kaza anında yerine hemen araç sağlanarak zamandan tasarruf sağlanması,

Şirketin araçları ile ilgili kontrol kolaylığı sağlanması.