/
SATIN ALMAKİSTİYORUM
TEST SÜRÜŞÜNEBAŞVUR

GÜÇLÜ TASARIM
Yeni Renault Austral dengeli hatları, cesur ön yüzü ve ayırt edici far imzasıyla kendini gösterir. Zarif çizgileri parlak siyah tavanıyla vurgulanırken, öne çıkan yan korumaları güçlü ve kaslı tasarımı öne çıkarır.

DÜNYA LANSMANI
Sportif tasarım: saten mineral gri gövde rengi, sportif ön spoyler, 20" daytona alaşım jantlar, "3D derinlik efektli" yüksek teknoloji arka farlar, mavi dikişli Alcantara döşemeler, mavi/beyaz/kırmızı dikişli nappa deri direksiyon.

"3D derinlik efektli" arka farlar

saten mineral grisi gövde rengi

20" daytona alaşım jantlar

mavi dikişli Alcantara döşemeler

 

MULTI-SENSE
Yeni Renault Austral'in yol koşullarına ve değişen ihtiyaçlara adapte edilmesi için 4 farklı yapılandırma* seçeneği: motor sesi ve tepkisi, direksiyon hassasiyeti, ortam aydınlatması ve sürücü ekranı yapılandırması.

 

comfort: varsayılan sürüş modu

sport: daha yüksek sürüş keyfi

eco: sürüş menzili optimizasyonu

perso (kişisel): özel yapılandırma

 

MILD HYBRID GÜÇ AKTARMA ORGANLARI
%8'e kadar yakıt tasarrufu sağlayan mild hybrid teknolojisi sayesinde sürüşler daha ekonomik. 

20 GELİŞMİŞ SÜRÜŞ DESTEK SİSTEMİ
Konfor; sürüş, fren, manevra ve park destek sistemleri... Yeni Renault Austral üzerindeki 20 farklı gelişmiş sürüş destek sistemini kullandığınızda yol her zaman kontrolünüzde.
 

SÜRÜŞ
Şerit takip sistemi, şeritte kalma asistanı ve daha fazlası. Gözünüzü yoldan almadan yolu kontrol altında tutun. İleri sürüş destek sistemleriyle artık yolculuklarınız daha sorunsuz.

GÜVENLİK
Yaya ve bisiklet algılama fonksiyonlu aktif acil fren destek sistemi, akıllı ve otomatik farlar (adaptif LED pure vision) ve daha fazlası. Güvenlik yardım teknolojileriyle yolda karşınıza çıkabilecek beklenmedik olaylara karşı daima hazırlıklı olun.

PARK
Park destek sistemleri teknolojilerini kullanarak kolayca park edin. 

 

İÇ TASARIM VE MODÜLER TASARIM
Yenilikçi kokpit. Ön koltuklar arasında geniş aralık ve akıllı telefonunuz için kablosuz şarj ünitesi. 35 litre kolay erişilebilir ve modüler saklama alanı. Arka koltuk 16 cm geriye çekilerek segmentinde en geniş diz mesafesini sağlar. 575 litreye varan bagaj kapasitesi.