Renault Kadjar | Hedef Oto
/
SATIN ALMAKİSTİYORUM
TEST SÜRÜŞÜNEBAŞVUR
FİYATBİLGİSİ
Maceraya başlayın

KADJAR bir asistan, bir rehber ve sadık bir yol arkadaşı... Sen ne olmasını istersen, o... Yüksek zemin yüksekliği ve  - 4x4, ve 4x2 -  çekiş sistemleri sayesinde Renault KADJAR sizi yeni ufuklara taşır. KADJAR'ın dünyasına hoş geldiniz

 

DETAYLI İNCELE

 

Verimliliği tercih edin

Yüksek performans, yakıt verimliliği ve sürüş keyfinin öncelikli olduğu bir dünyaya girin. Renault KADJAR'da kullanılan teknolojiler daha önce görülmemiş verim ve yakıt tasarrufu değerlerine ulaşmasını sağlar. 

 

DETAYLI İNCELE

 

Heyecan verici tasarım

Renault KADJAR, cesur ve güçlü, dinamik hatları, özenle tasarlanmış ızgarası ve derin bakışlarıyla, seninle bütünleşmek için tasarlandı. KADJAR, seyahat günlüğüne bir sayfa daha eklemek için senden bir işaret bekliyor. Renault KADJAR, akıllı, konforlu ve her detayı dikkatle düşünülmüş bir iç mekan sunuyor.

 

DETAYLI İNCELE

 

Dış Tasarım

Gücü ve zarafeti ustaca harmanlayan tasarım gövdeyi saran arka stoplar, « C » şeklinde LED ışık imzası, 17" ve 19" alüminyum alaşımlı jantlar… KADJAR kendini seçkinlikle gözler önüne seriyor, yenilikçi ışıklı led imzasından gurur duyuyor.

İç tasarım

Panoramik cam tavanla birlikte aydınlık geniş iç mekân daha da geniş görünüyor. Çift dikişli döşemeler, bedeni saran koltuklar, yumuşak dokunuşlu kokpit, yüksek ve geniş orta konsol, krom çerçeveli sayaçlar ve vites kolu, heyecan dolu hikayelere zerafet katıyor.

Güçlü Yanları

Maceranın heyecanını her gün yaşayın! Dikkat çekici ön yüzü, güçlü bakışı, enerjik ızgarası sayesinde KADJAR’ın iddialı karakteri ortaya çıkıyor. Yan kapı korumaları, KADJAR’ın sağlam duruşuna vurgu yaparken, tavan barları bu dinamik ruhu destekliyor. 200 mm zemin yüksekliği, alüminyum tavan barları, yan korumaları, ön ve arka tampon alt koruma plakalarıyla KADJAR özgürlüğe macera katıyor.

Size Uygun Sürüş Modunu Seçin

Sınırlarını zorla. Yepyeni heyecanlar tadın. Maceraya başla! Yüksek sürüş konumu ve değişken sürüş modlarıyla Renault KADJAR her koşulda yanınızda.

ALL MODE 4x4-i Çekiş Sistemi

İlham verici yeni yolları keşfetmeye cesaretin var mı? ALL MODE 4x4-i çekiş sistemini tercih edin. Tek yapmanız gereken Kadjar’ı uygun moda getirmek: 2WD, Auto veya Lock.

2WD modunda, araç yalnızca ön iki tekerin çekişiyle çalışır. Normal sürüş koşullarında, bu modda yakıt ekonomisi en üst düzeydedir.

Auto modunda, normal sürüş koşullarında tork yalnızca ön tekerlere aktarılır. Çekiş kaybı olursa, torkun %50'ye kadarı arka tekerleklere aktarılır.

Lock modunda Tork ön ve arka tekerlekler arasında yarı yarıya paylaştırılır ve kum, çamur veya kar gibi yumuşak zeminlerde tutuş düzeyini artırmak için 40 km/saat'e kadar korunur.

Etkileyici bagaj kapasitesi

Bagaj tamamen düz bir taban sunan yüksek pozisyon ve 527 litrelik yükleme hacmi oluşturan alçak pozisyon olmak üzere 2 ayrı seçenekle genişliyor. Kısacası crossover segmentindeki en büyük kapasiteye sahip! Pratik tasarımı sayesinde, evinizden uzaklaşırken ihtiyacınız olan her şeyi yükleyebilir ve bilinmeyen topraklarda maceralara atılabilirsiniz.

Çok yönlülük ve pratiklik

KADJAR’ın çok yönlülüğü ve pratikliği, ilhamını Sport Tourer otomobillerden alıyor. Renault KADJAR her yönüyle kaliteli. Dahası da var: Bagajdaki kollar kullanılarak Easy Break sisteminin kilidi otomatik olarak açılır ve arka koltuklar 1/3 - 2/3 katlanabilir.

Düz zemin ve yükleme uzunluğu

Keyif aldığınız her şeyi Renault KADJAR'la birlikte yaşayın! Snowboard veya sörf tahtanızı yanınıza alın. Bagaj zemini yüksek konumdayken arka koltuk katlandığında, dümdüz bir zemin ve olağanüstü yükleme kapasitesi elde edersiniz. Ön yolcu koltuğunu öne doğru eğip torpidoya kadar uzanan düz bir zemin oluşturabilirsiniz. Bu da size 2,5m'ye varan bir yükleme uzunluğu sağlar!

Zekice düşünülmüş ve iyi korunan depolama alanları

Renault KADJAR'ın bagajı muazzam büyüklükte ve aynı zamanda oldukça modüler. İki veya üç bölmeye ayrılabilir. Bu da küçük eşyaların güvenli bir biçimde saklanıp korunmasını sağlar. Otomobilinizde eşyalarınızı organize etmek çok kolay!

Geri çekilebilir çeki demiri

Daha da fazla yükleme kapasitesi mi istiyorsunuz? Göz açıp kapayıncaya kadar bir römork bağlayabilirsiniz. Renault KADJAR'ın arka tamponunun altına gizlenen ve bu sayede kullanılmadığında tamamen gözden kaybolan çeki demiri hemen elinizin altında. Aktif hale getirmek de son derece kolay! Tek yapmanız gereken bagajda bir köşede saklanan kolu çekmek.

Tüm yolcu bölümü boyunca eşya gözleri

Renault KADJAR'ın yolcu bölümüne dağıtılmış 30 litre eşya gözü sayesinde aracın içindeki hayatınızı düzene sokabilirsiniz. Tüm özelliklerinden en iyi şekilde faydalanın! Hayatınızı kolaylaştıracak her şeyi düşündük.

Konforlu koltuklar

Sportif bir tarz kullandığımız koltuklarda konfora da özel önem verildi. İki kat yoğunlukta köpükle desteklenen koltuklar etkileyici konfor ve güçlü destek sunar. Koltukların hafif eğimli oturma kısımları çok iyi destek verir. Yan destekler sırt kısmının üçte ikisine kadar yükselerek vücut yapınız ne olursa olsun ideal konfor sağlar.

Şık ve ayrıcalıklı

Büyüsüne kapılacaksınız! Uyumlu renkler, malzeme tercihleri, yolcu bölümündeki döşemelere gösterilen özen... Renault KADJAR sportif ve sofistike tarzıyla öne çıkar. Çift dikişli döşemeler, bedeni saran koltuklar, yumuşak dokunuşlu kokpit, yüksek ve geniş orta konsol, krom çerçeveli sayaçlar ve vites kolu, heyecan dolu hikayelere zerafet katıyor. Renault KADJAR her yönüyle şık ve sofistike.

Panoramik cam tavan

Hayatınıza ışık katın! Renault KADJAR'ın 1,4m² sabit cam tavanı çevrenizi çok iyi görmenizi ve ışığın yolcu bölümüne dolmasını sağlar.

Çok fonksiyonlu direksiyon

Renault KADJAR'ın çok fonksiyonlu üç kollu direksiyon simidinin sportif görünümü ve yenilenen ergonomik yapısı sürüş keyfinize keyif katar.

En iyi multimedya donanımının keyfini çıkarın

Otomobilinizi parmaklarınızın ucuyla kontrol edebilirsiniz. Kullanıcı dostu R-Link 2 multimedya sistemi sürüş keyfini artırır. Geniş dokunmatik ekranı mükemmel kullanıcı konforu sağlar. Simgeleri kaydırın, ekranı yukarı aşağı kaydırın, daha fazla ayrıntı görmek için yakınlaştırın... Size kalmış!

Bağlantıda kalın

Konularına göre gruplara ayrılmış özellikler menüsünü keşfedin. Haritayı bulmak için "Navigasyon" simgesine tıklayın. "Multimedya" seçeneğiyle mobil cihazınızdan aldığınız müziği dinleyin, fotoğraf ve videolarınıza* erişin. "Telefon"bölümünde, Bluetooth özellikli eller serbest fonksiyonu ve metin okuma fonksiyonu gibi avantajlardan faydalanın. "Araç" bölümünde, aracınızın ayarlarını değiştirin ve sürücü yardım sistemlerinizi yapılandırın. Son olarak, "Uygulamalar" simgesini kullanarak Renault uygulamalarına ve hizmetlerine veya R-Link Store'a erişebilirsiniz. Ayrıca, en uygun bağlantıları kullanarak tüm multimedya cihazlarınızı bağlayabilirsiniz: iki USB portu, bir kulaklık girişi ve iki 12 volt soket.

* Yalnızca otomobil park halindeyken

R-Link 2.0'ı kendinize göre özelleştirin

R-Link 2.0'nin kişiselleştirilebilir yeni ana sayfaları favori fonksiyonlarınıza kolay erişim sağlar. Altı adede kadar kullanıcı profili yapılandırabilirsiniz. Tek bir tıklamayla seyir tercihlerinizi, multimedya içeriğinizi veya sürücü yardımı ayarlarınızı bulabilirsiniz.

R-Link Store'u keşfedin

R-Link Store'a erişin ve özellikle otomobil içinde kullanım için tasarlanmış uygulamalarımızı R-Link 2 tabletinize ekleyin. R-Link uygulamaları sayesinde, Renault KADJAR sürüşü kolaylaştırır ve yolculuklarınızı güzelleştirir.

Teknoloji
Sürüşü kolaylaştırır

Yeni bir sürüş deneyimi! Mühendislerimiz komple bir sürüş keyfi sunmak için Renault KADJAR'ı yenilikçi teknolojilerin ve ileri sürüş destek sistemlerinin en iyileriyle donattı.

Eller serbest park sistemi

Park etmekle uğraşacak zamanın yok mu? Park manevraları Eller Serbest Park Sistemi ile hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sistem park edilmek istenen alanı değerlendirir ve yapılacak manevrayı belirler. Şimdi direksiyonu ona bırak ve kolayca park etmenin tadını çıkar.

360° Park destek sistemi

Park etmek sürüşün en zevkli kısmı mı diyorsun? 360° Park Destek Sistemi ile KADJAR senin için etrafını 360° derece kontrol eder, böylece manevralarını hem daha kolay, hem de daha güvenli şekilde yapabilirsin.

Hız sınırlayıcı ve sabitleyici

Daha keyifli ve daha az yorucu yolculuklar için Renault KADJAR'ı hız sınırlayıcı ve sabitleyiciyle donattık. Bu sistem seyir hızını veya maksimum hızı kolayca belirlemenizi sağlar.

"Pure Vision" Full LED farlar

Hem kısa hem de uzun far işlevi gören iki adet "Pure Vision" LED modülü taşıyan Renault KADJAR'ın farları halojen lambalardan %20 daha güçlü. Bu teknoloji daha güçlü ve daha hassas ışınlar üreterek geceleri görüş gücünüzü ve güvenliğinizi artırır.

 

Otomatik Uzun Kısa Farlar

Geceleri, Renault KADJAR farlarınızı diğer araçların varlığına göre ayarlar. Farlar otomatik olarak uzundan kısaya veya kısadan uzuna geçer.

 

Viraj aydınlatmalı ön sis farları

"Pure Vision" Full LED farlara ek olarak Renault KADJAR'da virajlarda yan görünürlüğü artıran adaptif sis lambaları bulunur. Bu fonksiyon sinyal verdiğinizde veya 40km /saat'ten düşük hızlarda direksiyonu çevirdiğinizde etkinleşir.

 

Güvenlik
Aracınızı huzur içinde kullanın

Aracınızı sürerken kafanız rahat olsun. Renault KADJAR size daha güvenli ve rahat bir sürüş deneyimi sunmak için yenilikçi güvenlik sistemleriyle donatıldı.

Aktif Acil Fren Destek Sistemi

Sistem öndeki araçla çarpışma riski saptadığında sürücüyü uyarır.

Kör Nokta Uyarı Sistemi

Bir araç kör noktanıza girerse, yan dikiz aynalarında görsel sinyallerle uyarılırsınız.

Şerit Takip Sistemi

70 km/saat'in üzerindeki hızlarda, araç istemsiz olarak düz veya kesikli çizgiyi geçerse sistem uyarı verir. Bu özellik, aracın yoldan çıkma riski olduğu uyarısını vererek güvenliği artırır.

Maksimum pasif ve aktif güvenlik

Bir tehlikenin ne zaman ortaya çıkacağını bilmediğimiz için Renault KADJAR tepki vermeye her an hazır olmalı. Güvenlik uzmanlarımız her şeyi düşündü: Altı hava yastığı (ön, baş/göğüs yan ve perde), öngergili ve güç sınırlayıcılı emniyet kemerleri ve boyun travmasına karşı etkili koltuk başlıkları. Çocuk yolcuları korumak için, Renault KADJAR'da Isofix sabitleme noktaları da bulunur.

Motor seçeneklerini keşfedin

Haydi! Arkana yaslan ve bu keyfi keşfet. Renault KADJAR yüksek performanslı, güvenilir ve az yakıt tüketen motorlarla donatıldı. Kadjar’daki her motor Stop & Start sistemiyle donatıldı. Verimlilik ve tüketim düzeylerinde örnek seviyelere ulaşması için sürtünmeleri azaltıldı, son teknoloji enjeksiyon sistemleri entegre edildi ve downsizing uygulandı.

Dizel motor
Energy dCi 110 motor

Performans ve verimliliği her gün deneyimleyin. Energy dCi 110 ECO2 motoru tasarlarken konforlu sürüş ve sıradışı yakıt verimliliği sunmayı amaçladık. Bu motorla Renault KADJAR, ister çift kavramalı otomatik EDC vites kutusuyla, ister altı vitesli manuel vites kutusuyla donatılsın, 3,8 L/100 km* yakıt tüketimi ve 99 g/km* CO2 salımıyla ekonomik ve ekolojiktir. ECO2 etiketini hakediyor.

Performans ve verimliliği her gün deneyimleyin.
Her yola gücü yeten motorlar

Mühendislerimiz ve tasarımcılarımız, Renault KADJAR'ı yüksek performanslı ve aerodinamik bir araç yapmak için işbirliği yaptı. Hedefleri dinamik, konforlu ve tutumlu bir sürüş deneyimi sunmaktı.

Akıcı aerodinamik tasarım

Renault KADJAR'ın aerodinamik tasarımının keyfine varın. KADJAR, tasarım gereklilikleri ile aerodinamik performans beklentileri arasında ortak bir nokta belirlenmesi açısından sayısız rüzgar tüneli testine tabi tutuldu. KADJAR’ın hava giriş kanallarında aktif kanatçıklar bulunuyor. Söz konusu kanatçıklar motor çalıştırıldığında kapalı konumda oluyor ve motor soğutması gerektiğinde otomatik biçimde açılıyor. Bütün bu özellikler bir araya geldiğinde, Renault KADJAR her motorda 130 km/saat hızında 0,62 L* yakıt tüketimi ve 4 g* CO2 emisyonu tasarrufu elde ediyor!

* Yakıt tüketimi standart ve düzenlemelere uygun bir yöntemle onaylanmıştır. Tüm otomobil üreticileri için aynı olan bu yöntem araçların birbirleriyle karşılaştırılmasını sağlar. Kullanım sırasındaki gerçek tüketim aracın kullanım koşullarına, donanıma ve sürücünün sürüş tarzına bağlıdır.

EDC 6 ileri çift kavramalı otomatik vites kutusu

Dinamik ve esnek EDC 6 ileri çift kavramalı otomatik vites kutusu, sürücünün hareketlerine anında tepki verir. Vites değişme süresi yalnızca 290ms'dir ve çift kavrama mekanizması yumuşak, anında ve sarsıntısız vites geçişi sağlar. Yakıt ekonomisi ve CO² salımları sıradışı düzeylerdedir ve elde edilen sonuçlar manuel vites kutularına yakındır.

 

Seyirci kalma, yaşamaya başla
Çiftli DVD oynatıcı

Dokunmatik ekranlı bu DVD oynatıcı ile arka koltuktakiler yolculuk boyunca film izleyebilir, oyun oynayabilirler.

Işıklı kapı eşiği

Kapı girişini hafif darbelerden korurken, aracınıza şıklık ve orjnallik katar.

Aliminyum pedal kiti

Özel pedalları sayesinde sürücü bölümüne sportif bir görünüş kazandırırken tutunmayı kuvvetlendiren kaymaz kaplamaları sayesinde güvenliğinizi de sağlar.

Premium Halı Paspas

Aracınızın içi ile mükemmel uyum sağlayan bu halı paspas yüksek kalite ve güvenliği sayesinde aracınızın tabanını korur.

EasyFlex bagaj koruma

Kaymaz ve su geçirmezdir. Bagajın şekline tamamen adapte olur. Farklı pozisyonlarda da maksimum koruma ve koltukların modülerliğine uyum sağlar.

Ayırıcı ızgara

Bagaj ve kabini birbirinden ayırarak size daha konforlu bir kullanım sağlar. Evcil hayvanların seyahati için oldukça pratiktir.

Tavan bagajı ve çeki demiri üzerinde bisiklet taşıyıcı

Tavan Bagajı, tavan barlarına birkaç dakikada monte edilebilen bu tavan bagajı aracınıza ekstra bir yükleme alanı sağlar.

Bisiklet Taşıyıcı, 3 bisiklete kadar kolay ve güvenli taşıma imkanı sunar. İhtiyaca göre yatırılabilir ya da katlanabilir.

Yan basamak ve çamurluk koruma

Renault KADJAR'ınızın kaslı yapısını ön plana çıkarır ve aracınızı günlük kullanım esnasında
meydana gelebilecek olası darbelerden korur.

Alüminyum tavan barı ve kayak taşıyıcı

Dayanıklı ve güvenilirdir. Kolayca sabitlenebilir. City Crash Test onaylıdır.

Işıklı yan bar

KADJAR'a şık ve sağlam bir duruş vererek dış görünüşünü güçlendirir. Kapı hizalarındaki aydınlatma, daha görünür bir ortamda, aracınıza girişinizi kolaylaştırır.

19" Jaipur alaşım jant

Parıltılı antrasit gri rengiyle dinamizm ve şıklığı bir araya getirir.

GÜVENLİK

Standart

 • Vites Değişim Göstergesi
 • Elektronik Denge Programı (ESC)
 • "C" Şeklinde LED Gündüz Farları
 • Eco Sürüş Modu
 • Cruise Control
 • Viraj Aydınlatmalı Ön Sis Farları
 • Anti Blokaj Fren Sistemi (ABS)
 • Acil Fren Destek Sistemi (AFU)
 • Sürücü ve Yolcu Ön ve Yan Hava Yastıkları
 • Perde Hava Yastıkları
 • Arka Park Sensörü
 • Lastik Basınç Sensörü

Opsiyonel

Stepne+350 TL

MEDYA

Standart

 • Direksiyondan Kumandalı Müzik Sistemi
DIŞ EKİPMANLAR

Standart

 • Yan Aynaya Entegre LED Sinyaller

Opsiyonel

 • Karartılmış Camlar+0 TL
 • Tavan Barı+0 TL
ÇEVRE ve ENERJİ

Standart

 • A
KONFOR

Standart

 • Siyah Deri Direksiyon
 • Elektrikli Park Freni
 • Manuel Klima
 • Kumaş Döşeme
 • Sürücü Koltuğu Bel Desteği Ayarı
 • Elektrikli ve Isıtmalı Dış Dikiz Aynaları
 • Eller Serbest Renault Card Sistemi
 • Arka Koltuk Sırtlığı 1/3 - 2/3 Katlanma özelliği

Opsiyonel

 • Yağmur Sensörü ve Otomatik Yanan Farlar+0 TL
 • Elektronik Klima+0 TL
Anti Blokaj Fren Sistemi (ABS)
:
Standart
Standart
Acil Fren Destek Sistemi (AFU)
:
Standart
Standart
Elektronik Denge Programı (ESC)
:
Standart
Standart
Lastik Basınç Sensörü
:
Standart
Standart
LED Gündüz Farları
:
Standart
Standart
Çocuk Koltuğu Sabitleyici (ISOFIX)
:
Standart
Standart
Lastik Tamir Kiti
:
Standart
Standart
Cruise Control
:
Standart
Standart
Yokuşta Kalkış Destek Sistemi (Hill Holder)
:
Standart
Standart
Arka park sensörü
:
Standart
Standart
Merkezi Kilit
:
Standart
Standart
Yedek Lastik
:
Opsiyon
Opsiyon
Yan Hava Yastıkları
:
Standart
Standart
Sürücü ve Ön yolcu hava yastıkları
:
Standart
Standart
Yan ve perde hava yastıkları
:
Standart
Standart
Ön yolcu hava yastığı iptal kilidi
:
Standart
Standart
Viraj aydınlatmalı ön sis farları
:
Standart
Standart
Yükseklik Ayarlı Sürücü Koltuğu
:
Standart
Standart
Elektrikli Park Freni
:
Standart
Standart
Yağmur Sensörü ve Otomatik Yanan Farlar
:
Standart
Standart
Tek Dokunuşla Açılan Elektrikli Ön ve Arka Camlar
:
Standart
Standart
Eller Serbest Renault Card Sistemi
:
Standart
Standart
12V Priz
:
Standart
Standart
Arka Koltuk 1/3-2/3 Katlanma Özelliği
:
Standart
Standart
Refakatçi aydınlatma (Follow-me home)
:
Standart
Standart
Kendiliğinden kararan iç dikiz aynası
:
Standart
Standart
Yükseklik ve Derinlik Ayarlı Direksiyon
:
Standart
Standart
Ön koltuk kol dayanağı
:
Standart
Standart
Çift Bölgeli Otomatik Klima
:
Standart
Standart
Arka havalandırma kanalları
:
Standart
Standart
Elektrikli, ısıtmalı ve katlanır yan aynalar
:
Standart
Standart
USB & Bluetooth Bağlantısı
:
Standart
Standart
Radyo-MP3 çalar, direksiyondan kumandalı müzik sistemi
:
Standart
Standart
Apple CarPlay
:
Standart
Standart
7" multimedya ekranı ve navigasyon sistemi
:
Standart
Standart
Metalik Boya
:
Opsiyon
Opsiyon
Tavan Rayları
:
Standart
Standart
Karartılmış Arka Camlar
:
Standart
Standart
Panoramik Cam Tavan
:
Standart
Standart
17" alüminyum alaşımlı jantlar (215/60 R17)
:
Standart
Standart

Lütfen Bekleyin...