/
SATIN ALMAKİSTİYORUM
TEST SÜRÜŞÜNEBAŞVUR

DİNAMİK TASARIMLI ŞEHİR OTOMOBİLİ

Sağlam yapısı ve Y şeklindeki ön ışık imzalı LED farlarla vurgulanmış yeni ön yüz stiliyle Yeni Sandero tasarımı baştan aşağı yenilendi. 

Segmentinde en geniş iç hacimlerinden birine sahip olan Yeni Sandero, geniş bagaj hacmi ve eşya gözleriyle bunu destekleyerek günlük yaşamınıza adapte olur ve yolculuklarınızın çok daha keyifli geçmesini sağlar.

Dinamik tasarım

Yeni marka kimliğini tanımlayan Y şeklinde ışık imzalı LED farlar ve krom görünümlü ön ızgarayla birlikte Yeni Sandero’nun ön tasarımı çok daha dinamik bir görünüm kazanıyor.

Dinamik tasarım

Kapı kollarının ve yan aynaların yeni stili ve tamamen yenilenmiş jant seçenekleri, Yeni Sandero’nun dinamik ve çekici tasarımı ile bütünlük sağlıyor.

Yeni arka dizayn

Yenilenen arka tasarımda marka kimliğini tanımlayan yeni Y şeklindeki ışık imzalı farlar ve genişleyen omuzları ile Yeni Sandero daha güçlü ve modern bir görünüm kazandı.

Konfor ve teknoloji

8” dokunmatik ekranlı multimedya sistemi sayesinde telefonunuzu rahatlıkla bağlayabilir ve Apple CarPlay ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.

Pratiklik ve Konfor

Elektronik park freni pratiklik ve konfor sağlarken, Eller Serbest Dacia Kart sistemi sayesinde aracınıza zahmetsizce girebilirsiniz.

KABİN DENEYİMİ

KONFORLU VE TEKNOLOJİK İÇ MEKAN


KONFOR

Modern iç tasarım

Orta konsolda gruplandırılmış ana kontrol tuşları çok daha ergonomik kullanım sağlarken, modern bir görünüm kazandırıyor.

Yüksekliği ve derinliği ayarlanabilen direksiyon

Direksiyonun yüksekliğini ve derinliğini hızla ayarlamanıza olanak tanıyarak en uygun sürüş pozisyonunu kolayca bulmanızı sağlar.

Otomatik klima

Otomatik klima, ısı ayarlarını yönetmenize ve yolculuğunuz boyunca optimum konfor sağlanmasına olanak tanır.

İÇ MEKAN

Konforlu yolcu bölümü

Önde daha geniş omuz açıklığı ve arkada daha uzun diz mesafesiyle, yolcularınız Yeni Sandero kabininde tam bir konfor içinde seyahat edecek.

Eşya saklama alanları

Telefon, anahtarlar, gözlük, cüzdan... Yeni Sandero orta konsolundaki geniş saklama bölmeleriyle günlük kullandığınız eşyalar parmaklarınızın ucunda.

Geniş bagaj hacmi

Yanınıza kaç valiz alacağınızı dert etmenize artık gerek kalmadı! Geniş bagaj hacmi sayesinde kaygılanmadan seyahat edin.

TEKNOLOJİ

Elektrik takviyeli direksiyon

Elektrik takviyeli direksiyon sayesinde kolay manevra yaparak daha konforlu bir sürüş deneyimi yaşayın.

LED farlar

Hava mı kararıyor? Yeni Sandero’nun LED kısa farları otomatik olarak açılır ve hem gündüz hem de gece daha iyi görüş sağlar. Otomatik yağmur sensorü de görüşü iyileştirirken sürüş konforunu arttırır.

Eller Serbest Dacia Kart Sistemi

Araba anahtarlarını bulmak için ceplerinizi karıştırmaya son! Bu sistem sayesinde aracınızın kilidini rahatlıkla açabilir ve kapatabilirsiniz. 

MULTİMEDYA

MODERN TEKNOLOJİ

Media Nav*

Kablosuz telefon yansıtma özelliğiyle gözlerinizi yoldan ayırmayın ve aradığınız tüm bilgileri geniş 8" ekranda bulun. Telefon, radyo, GPS navigasyon, multimedya ve daha fazlası. Bluetooth® bağlantısı veya jak ve USB girişleriyle telefonunuzu kolayca bağlayın. Altı entegre hoparlörün ses kalitesiyle kulaklarınız bayram edecek.

Media Display*

Apple CarPlay uyumlu Media Display sistemiyle telefonunuzu 8" multimedya ekranına yansıtarak telefon, radyo, navigasyon, multimedya özelliklerini kullanabilirsiniz. Bluetooth bağlantısı ve USB girişleriyle telefonunuzu kolayca bağlayın.

Media Control

Radyo, Bluetooth® telefon bağlantısı ve entegre 3,5" sürücü ekranıyla Media Control Sistemi direksiyondan ses sistemini kontrol etmenize olanak tanır. Daha kullanıcı dostu bir kabin deneyimi için, Dacia Media Control uygulamasıyla favori navigasyon sisteminize telefonunuzdan kolayca erişebilir ve ekranda radyo arayüzünü görüntüleyebilirsiniz. 2 hoparlör ön kapılara monte edilmiştir. 

* Apple CarPlay™ ile uyumludur. 

SÜRÜŞ DESTEK SİSTEMLERİ

HER ŞEY SİZİN İÇİN

Kör nokta uyarı sistemi

Ön ve arka park yardımı ve geri görüş kamerası

Yokuşta Kalkış Destek Sistemi

Elektrikli park freni 

Hız ayar ve sınırlayıcı (Cruise Control) 

E-call (otomatik acil durum çağrısı)

AKSESUARLAR YENİ DACIA SANDERO

YENİ SANDERO ŞEHİR OTOMOBİLİ SİZİN KARAKTERİNİZİ YANSITSIN!

BİZİM FAVORİLERİMİZ!

Tavan barları 

Bagaj eşiği

Paspaslar

Bagaj havuzu

Bagaj filesi

BOYUTLAR

İDEAL BOYUTLARDA ŞEHİR OTOMOBİLİ

VERİMLİ MOTORLAR

Muhteşem ikili! Günlük rutininizde sizi desteklemek için tasarlanan motorlarımızla yakıt tüketimini kontrol altında tutun.


BENZİNLİ

Partikül filtreli ve yürürlükteki yeni Euro6 standartlarını karşılayan benzinli motorlarıyla Yeni Sandero, sürüş keyfini çevre dostu nitelikleriyle harmanlar.

TCe90 bg

Gerçek anlamda çok yönlü

Manuel vites kutulu bu yeni nesil 3 silindirli 90 bg turbo motor yakıt tüketimini kontrol altında tutmanıza ve CO2 emisyonlarını sınırlamanıza yardımcı olurken sürüş keyfinden de taviz vermez. 

TCe 90 bg xtronic

Sürüş konforu

Keyifli bir sürüş deneyimi yaşayın! Yeni nesil xtronic 2 pedallı otomatik vites kutusuyla donatılan bu 3 silindirli 90 bg turbo motor, rahat kalkış yapmanıza ve esnek hızlanma deneyimine ve yumuşak vites geçişlerine olanak tanır. 

SCe 65 bg

Tasarruf

Manuel vites kutusuyla sunulan bu modern ve yakıt tasarruflu 3 silindirli 65 bg motor, Yeni Sandero ile yaptığınız şehir içi yolculuklarda en uygun düzeyde verimli kullanım için tasarlandı. ​​​​​​

1.0 Turbo 90 bg

Yakıt TipiBenzinli

Vites Tipi

Manuel

PERFORMANS - YAKIT TÜKETİMİ :

0 - 100 km/s Hızlanma (sn)11,7
Ortalama (lt/100km)4,8
CO2 Emisyonu (g/km)111
Silindir Hacmi (cm3)999
Tork (Nm)160

1.0 Turbo 90 bg X-tronic

Yakıt TipiBenzinli

Vites Tipi

Sürekli değişken otomatik

PERFORMANS - YAKIT TÜKETİMİ :

0 - 100 km/s Hızlanma (sn)13,40
Ortalama (lt/100km)4,9
CO2 Emisyonu (g/km)114
Silindir Hacmi (cm3)999
Tork (Nm)142

1.0 Sce 65 bg

Yakıt TipiBenzinli

Vites Tipi

Manuel

PERFORMANS - YAKIT TÜKETİMİ :

0 - 100 km/s Hızlanma (sn)16,7
Ortalama (lt/100km)5
CO2 Emisyonu (g/km)114
Silindir Hacmi (cm3)999
Tork (Nm)95

BENZİNLİ + LPG

ECO-G 100

ECO-G: tasarruf!

Yeni Sandero Dacia'nın benzin ve LPG çift yakıtlı motor seçenekleriyle sunuluyor: ECO-G. Fabrika çıkışlı LPG sistemi, kalitesi ve güvenilirliği test edilmiş ve onaylanmış, kullanımı kolay, erişilebilir ve ekonomik bir çözüm sunarak yakıttan tasarruf etmenize ve CO2 emisyonlarını azaltmanıza yardımcı olur. Dahası da var! Kullanımı kolaydır, biri benzin diğer LPG olmak üzere iki yakıt deposu vardır ve Yeni Sandero'nun sürüş menzilini önemli ölçüde artırır. Turboşarjı ve 100 beygir gücüyle ECO-G motor tasarruf ve sürüş keyfini bir araya getirir.

1.0 Turbo ECO-G 100 bg

Yakıt TipiBenzinli + LPG

Vites Tipi

Manuel

PERFORMANS - YAKIT TÜKETİMİ :

0 - 100 km/s Hızlanma (sn)11,60
Ortalama (lt/100km)6,5
CO2 Emisyonu (g/km)103
Silindir Hacmi (cm3)999
Tork (Nm)170