Renault Megane Sedan | Hedef Oto
/
SATIN ALMAKİSTİYORUM
TEST SÜRÜŞÜNEBAŞVUR
FİYATBİLGİSİ

Gerçek duygular, gerçek üstü performans

320 Nm'ye kadar tork değeri

Energy dCi 130 motor

3,7 L/100 km ortalama yakıt tüketimi

Energy dCi 110 motor

96 g/km ortalama emisyon değeri

Energy dCi 110 motor 

Rahatlıktan taviz vermeyen stil

Geniş açılır cam tavan

Yeni Renault MEGANE Sedan'ın geniş cam tavanı farklı ışık düzeyleri için 3 farklı konuma ayarlanabilir. 

R-LINK 2 Multimedya sistemi

R-LINK 2 multimedya sistemi ile Yeni Renault MEGANE Sedan'ın tüm özelliklerine erişim sağlamak için sadece parmak ucuyla ekrana dokunmak yeterli.

Toplam uzunluk

4632 mm

 

Dikiz aynaları dahil toplam genişlik

2058 mm

Toplam bagaj hacmi VDA (dm³)

503 dm³

Tavrın ruhunu yansıtsın

Dış tasarım

 

Yeni MEGANE Sedan, sağlam, dinamik ve kromla vurgulanan hatlarıyla sınırları zorluyor. Geniş ve kaslı yapısıyla hiç olmadığı kadar kendinden emin.

Dinamik bir Sedan

Yeni Renault MEGANE Sedan dinamizmle dolup taşıyor. Kaslı kaputu, geniş omuzları, ince hatları ve şekillendirilmiş yan panelleri modern ve sofistike karakterini vurguluyor.

Işığın yolunu aydınlatsın

İddialı krom ızgaranın her iki yanında yer alan PURE VISION FULL LED ön farlar, 3D Edge Dizayn C şeklinde LED gündüz sürüş farları ile daha da dikkat çekici hale geliyor. Krom elmasın hakkını gururla veren Yeni Renault MEGANE Sedan ışığıyla göz kamaştırıyor.

 

Yeni Renault MEGANE Sedan'da yerinizi alın

İç tasarım

 

TFT Renkli Gösterge ekranı, renkli Head Up Display ekranı, ergonomik orta konsolu, geniş 8,7" sezgisel, dikey dokunmatik ekranı ve diğer özellikleriyle Yeni Renault MEGANE Sedan'ın direksiyonuna geçtiğinizde her şey kontrolünüz altındadır.

Sürüş keyfi ayrıntılarda saklı

Yeni Renault MEGANE Sedan'ın birinci sınıf tasarım atölyelerinde biçimlendirilen ve vücudunuzu saran koltuklarına keyifle yerleşeceksiniz. Kusursuz işçiliğe sahip koltuklar aynı zamanda sürücü tarafında masaj fonksiyonlu.

Üst sınıf seyahat

Yeni MEGANE Sedan elektrikli açılır panoramik cam tavanıyla daha aydınlık, daha ferah… Kişiselleştirilebilir ortam ışıklandırması orta konsolu ve kapı panellerini ortaya çıkararak sürücünün ruh haline uygun atmosferi yaratıyor.  Her detayda bir sürüş keyfi, her sürüşte yeni deneyimler saklı.

Tavrın uzaktan farkedilsin

Yeni MEGANE Sedan her yolculuğu keyfe dönüştürmek için hazır.

Geniş açılır cam tavan

Yeni Renault MEGANE Sedan elektrikli açılır panoramik cam tavanıyla daha aydınlık, daha ferah…

Eller serbest bagaj kapağı

Yeni Renault MEGANE Sedan'ın bagajını açmak için ellerinizi kullanmanıza gerek yok. Ayağınızı arka tamponun altında hareket ettirin ve bagaj kapağının nasıl açıldığını izleyin.

 

Başarıya giden yolda Yeni Renault MEGANE Sedan’a güven

Yeni Renault MEGANE Sedan’ın içindeki tüm teknolojiler ve inovatif yenilikler güvenli bir yolculuk için… R-LINK 2 multimedya sisteminin büyük dokunmatik ekranı, MULTI-SENSE sistemi ve bağlantı teknolojileri gibi çeşitli fonksiyonlar başarıya giden yoldaki en büyük destekçiler.

MULTI-SENSE

Yeni Renault MEGANE Sedan'la bütünleşeceksiniz! MULTI-SENSE sayesinde sürüş tarzınızı modunuza göre uyarlayın. Optimum konfor ve etkileyici dinamizm için 5 farklı sürüş modundan birini seçin. 

Renkli Head Up Display ekranı

Yeni Renault MEGANE Sedan renkli Head Up Display ekranıyla güvenliğinizi ve sürüş konforunuzu en üst düzeye çıkarır. Tüm önemli sürüş bilgilerini göz hizasında yansıtan renkli Head Up Display ekranı sayesinde gözünüzü yoldan ayırmadan güvenli bir yolculuk yaparsınız.

Multimedya

Hayata bağlan

 

R-LINK 2: Merkezi Kontrol Sistemi

R-LINK 2 multimedya sistemi sezgisel ve bağlantı teknolojili bir kontrol merkezidir. Navigasyona ve telefona erişim sesle yönlendirilebilir. Ayrıca müzik dinlemek, sürüş destek teknolojilerini yönetmek ve çeşitli hizmetlere erişim sağlamak için sadece parmak ucuyla ekrana dokunmak yeterli. Bu arada koltuk ve klima ayarlarını hafızaya kaydetmek ve altı farklı profile kadar konfigürasyon yapmak da R-LINK 2’nin özellikleri arasında.

TFT dijital hız göstergesi

Analog göstergeler geçmişte kaldı! Yeni Renault MEGANE Sedan'ın dijital göstergesi 7" renkli TFT LCD ekranlı. Seçtiğiniz MULTI-SENSE modu da dahil olmak üzere gerekli tüm sürüş bilgileri burada. İstediğiniz gibi özelleştirebilir ve farklı temaları tercih edebilirsiniz.

 

Uzun yolculuklarda konforu yeniden keşfedin

Yeni Renault MEGANE Sedan'ın kabinindeki her bir ayrıntı benzersiz konfor sunmak için özenle tasarlandı.

Son derece konforlu koltuklar

Yeni Renault MEGANE Sedan'ın özenle tasarlanan koltukları ustalıkla işlendi. Üstelik sürücü tarafında masaj özelliği de bulunuyor.

Geniş iç hacim

Yeni Renault MEGANE Sedan'ın genişliği her yolculuğun özel olmasını sağlar. Geniş hacminin tadını çıkarın, rahatınıza bakın.

Geniş bagaj hacmi

Yeni Renault MEGANE Sedan'ın 503 dm³ bagaj kapasiteli (VDA) depolama alanı çok kullanışlı.

Teknolojiye güven!

Renault'nun, Yeni Renault MEGANE Sedan'da kullandığı sürüş destek teknolojileri sayesinde konfor ve güvenlikte yepyeni bir çağ başlıyor.

Visio System

Tam bir güvenlik içinde seyahat etmenizi sağlayan Visio System gerçek bir kopilot. Şerit takip sistemi ve otomatik uzun/kısa farlar ile sürüşü kolaylaştırmak için bulunduğunuz ortamı analiz eder.

Aktif acil fren destek sistemi

Acil bir durumda frenleme yapmak gerektiğinde aktif acil fren destek sistemi devreye giriyor ve durma mesafesini azaltmak amacıyla ABS/ESC sistemini tamamlıyor.

Kör nokta uyarı sistemi

Sollama yaparken artık sürprize yer yok. Kör noktanızda bir araç varsa, Yeni Renault MEGANE Sedan sizi hemen uyarır. Tehlike varsa, tehlikenin geldiği taraftaki kapı aynasında bir ışık yanar.