Politikamız

Renaullt'un orjinal yedek parçalarının hepsi toptan satış, kapınıza teslim. Yılların verdiği deneyim ve güvenle çalışanHEDEF OTOMOTİVtoptan Renault yedek parça satışında da sektörün önde gelen firmalarından olmuştur. Toptan yedek parça dağıtım filomuz ve güleryüzlü elemanlarımızla hizmetinizdeyiz.

SADECE RENAULT ORiJiNAL YEDEK PARÇALARI İLE ARACINIZIN GENETİK YAPISINI KORUYABİLİRSİNİZ!

Aracınızdaki Her Renault Orijinal Yedek Parçası, Renault'nun bir parçasıdır

Her bir Renault Orijinal Yedek Parçası, Renault tasarım merkezlerindeki en zorlu sınavlardan, yüksek mühendislik tecrübesi ve teknoloji desteği yardımıyla başarı ile geçiyor. Tüm otomobillerin, teknik özelliklerine uygun, yüksek malzeme kalitesi ile üretilen Renault Orijinal Yedek Parçaları, aracınızın ömrünü uzatıyor, zorlu şartlara dayanıklılığını arttırıyor.

Renault Orijinal Yedek Parçası'nın tercih edilmek için gerçek sebepleri var...

TASARIM

Dünyanın en bilinir markalarından Renault marka değerini ve ünlü Renault damgasının estetiğini yeni nesil ürünlerinin tasarımlarına da taşıyor. Renault , Velsatis ve Megane HB gibi öncesinde benzerleri olmayan tasarımlar ile yaşadığı dönemin geleceğini tasarlıyor. Bu modellerin tasarımlarında kullanılan malzemeler yeni imalat tekniklerini ve ileri üretim teknolojilerini de beraberinde getirmiştir. Vel Satis’in panoramik görüşlü arka camı, geniş görüş sağlayan, sürücüyü rahatsız etmeyen optik far blokları önemli çalışmalara konu olmuş, ön panjurun imalatında kullanılan özel boya kusursuz görünümü sağlamak için geliştirilmiştir.

EMNiYET

Araçların güvenlik testleri esnasında uygulanan çekme, sıkıştırma, basma, kopma dayanımı kriterlerini sağlamaları gerekmektedir. Motor bölümünde bulunan aksamlar aracın kaza anındaki deformasyonunda, sürücünün ve yolcuların korunmasında aktif olarak rol almaktadır. “ Herkes için güvenlik ! ” prensibiyle yola çıkan Renault’nun tüm araçları bu prensip doğrultusunda tasarlanmış ve üretilmiştir. Euro Ncap güvenlik testlerinde Laguna II ‘nin sınıfında bir ilk olarak almış 5 yıldız bu prensibin bir sonucudur. Renault ürün gamında yer alan 8 farklı model Euro Ncap testlerinden 5 yıldız almayı hakederek, tüm markalar arasında en çok modeli 5 yıldız almış marka olmasını sağlamıştır.

KALİTE

Koltuğuna oturduğunuz anda hissettiğiniz kalite Renault aracınızın tüm aksamlarında varlığını sürdürüyor! Renault araçları yeni araç garantisinin yanında 12 yıl anti korozyon garantisi ve 3 yıl boya garantisi vermektedir. Yetkili Servisler’imizde ücret karşılığı değiştirilmiş tüm orijinal yedek parçalar da değiştirildiği tarihten itibaren garanti kapsamındadır.

SÜRÜŞ

Renault katıldığı büyük organizasyon Formula 1’de edindiği tüm teknolojik tecrübeyi ve gelişmeyi yeni araçları üzerinde kullanarak sürüş keyfini arttırmaya dönük ilerlemeler kaydediyor. Clio III RS’te kullanılan hava difüzörü ile Formula 1’den otoyola bu teknolojik akışın gücünü hissedebilirsiniz. Sessiz ve konforlu bir sürüş için akustik konfora önem verilir. Espace ve Laguna’da kullanılan arka dingil hidro elektrik teknoloji içeren mafsallarla üretilmiştir. Geniş cam yüzeyli araçlar için ( Espace, Scenic , Kangoo ) tasarlanan esnek kollu cam silecekleri, sessiz bir çalışmayla hayalinizden çok daha geniş bir alanı tarayarak temizler.

TEKNOLOJİ

Gaz pedalının anlık konumunu ölçen elektronik pedal sistemi, benzinli motorlarda çok noktalı direkt enjeksiyon ve common rail teknolojileri… Avrupa’nın direkt enjeksiyonlı ilk motoru Laguna ile yollara çıkmıştır. Egzost gazlarının zararsız hale getirecek en yeni teknolojiler ile her nesilde daha ekolojik ve çevreci motorlar üretimini çalışılmaktadır. Acil Fren Desteği, yeni nesil ABS, çift kademeli hava yastıkları, lastik basınç kontrol göstergesi, otomatik park freni yeni teknolojik yatırımların ve araştırmaların sonuçlarıdır.

ÇEVRE

Renault binek otomobil ürün yelpazesinin üretiminde kullanılan malzemelerin %90’ından fazlası geri dönüşümlüdür. Benzer şekilde pek çok Renault Orijinal Yedek Parçasının üretiminde de geri dönüşümlü malzemeler kullanılmaktadır. Bu amaçla geri dönüşümlü malzemelerin yeniden kullanımını kolaylaştırmak için parçaların işaretlenmesi uygulamasına başlanmıştır. Çevreci motorlar ile Renault ilerleyen yıllarda da konuya hassasiyetini vurgulayacak gelişimler içinde olacaktır.

Renault’nuza en iyi biz bakarız! Renult’nuzu Orijinal Renault Yedek Parçasından mahrum bırakmayın!

Renault Orijinal Yedek Parça Sipariş Hattı: 0212 415 15 43

Müşteri Hizmetleri : 0212 546 94 00 - 0212 424 32 32