Artı Garanti

RenaultArtı Garanti, daha uzun ömürlü bir araca sahip olmak, satmayı düşündüğünüz aracınızın daha iyi bir ikinci el fiyatına sahip olabilmesi için sunulmuş bir hizmettir.Artı Garantiseçtiğiniz garanti süresi seçeneğine bağlı olarak, aracınızın üretici garantisinin bitişiyle başlayarakArtı Garantisürenizin sonuna kadar aracınızı sürpriz masraflardan korur.

Artı Garantiuygulamasının iki farklı seçeneği ile aracınızın garantisini

• 3 yıl / 100.000 km. veya
• 4 yıl / 150.000 km.'ye kadar uzatabilirsiniz.

Bir aracaArtı Garantiuygulanabilmesi için aracın sıfır kilometre ya da 1 yaşını doldurmamış ikinci el olması gereklidir. Tercihinize bağlı olarak otomobilinizi satın alırken ya da otomobiliniz 1 yaşını doldurmadanArtı Garantisistemine dahil olabilirsiniz. Üretici garantisinde olduğu gibi bu sistemde de esas olan otomobilinizin Renault periyodik bakımlarının zamanında veArtı Garantisüresince Renault Mais Yetkili Servislerinde yapılmasıdır.

Artı Garantiuygulaması otomobilinizi satmanız durumunda otomobilinizin yeni sahibine devredilebilir.

2.ElArtı Garantiuygulaması Renault aracınız 1 yaşını doldurduktan sonra tercih etmeniz durumunda devreye giren bir uygulamadır. Aracınızın 2. ElArtı Garantiuygulamasına uygun olup olmadığını öğrenebilmek için Yetkili Servisimizi ziyaret ederek otomobilinizin teknik kontrolünü yaptırabilirsiniz.

Artı Garanti uygulaması ile ilgili dikkat edilmesi gereken konular :

- Kilometresi 160.000 km. ve üzerinde olan hiçbir araç RenaultArtı Garantiprogramına dahil edilmez.

- Artı Garantiuygulaması satılan bir aracın yeni sahibine devredilebilir ancak başka bir araca devredilemez.

- Ticari taksiler, iş – okul servis araçları, kiralık araçlar, polis, itfaiye, ambulans, vb. gibi kamu kurumlarında kullanılan araçlar RenaultArtı Garantikapsamı dışındadır.

Ayrıntılı bilgi için Servis Yetkililerimizle görüşebilirsiniz.