Artı Oto

RENAULT’SUZ KALMAYIN!

RENAULT’NUN EN YENİ SATIŞ SONRASI HİZMETLERİNDEN ARTI OTO SİZİ RENAULT’SUZ BIRAKMIYOR!

Nedir Artı Oto ?


Renault’unuza en iyi biz bakarız! Aracınız servisimizde kaldığı sürece uygun fiyat seçenekleri ile sizi Renault’suz bırakmıyoruz. Dilerseniz aracınızın onarımı tamamlanana kadar Artı Oto parkımızdan size özel fiyatlarımızla araç kiralayabilirsiniz.

Benzersiz Fiyatlar :

ARTI OTO benzer araç kiralama hizmetleri arasında en uygun fiyatlarla aracınızın yokluğunu size yaşatmamayı hedefliyor.

Limit Sizsiniz :

ARTI OTO’da kilometre sınırı yok... İster uzun bir seyhate çıkın, ister şehir içinde kullanın! ARTI OTO hizmeti kilometrelere sınır tanımıyor! Ekstra kilometre ücreti ödemeyin!

Ücretsiz Full Kasko :

ARTI OTO’nuzu kendi aracınız kadar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Tüm ARTI OTO araç parkı kasko yapılmıştır.

Hep Bakımlı, Hep Pırıl Pırıl :

ARTI OTO’nuz size kendi otonuzu aratmamak için bakımlı ve tertemiz sunulacak! Aracınız belki biraz kıskanacak ama ARTI OTO’nuz pırıl pırıl ve bakımlı olacak. Tüm ARTI OTO araç parkı periyodik bakımları yapılmış ve her kullanım sonrası estetik bakımdan geçirilmiştir.

Her Zaman Yeni:

Tüm ARTI OTO araç parkının kilometre ve model yılı takipleri yapılır, kilometre veya yaş sınırını aşan araçlar yenileri ile değiştirilir. Genç ve dinamik ARTI OTO’nuzu geri getirmek istemeyeceksiniz.

Aracınız garanti süresi içerisindeyse, belirli şartlar dahilinde Artı Oto hizmetinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Lütfen detaylı bilgiyi Servis Yetkili’lerimizden öğreniniz