Ekibimiz | Hedef Oto

Ekibimiz

HEDEF ZEYTİNBURNU
Satış Müdürü
Mağaza Satış Danışmanları ve Showroom Asistanları
Yeliz Solan

Mağaza Satış Danışmanı  

Telefon : 0212 546 94 00

Dahili : 113

E-mail : yeliz.solan@ys.renault.com.tr

Ömer Ulukaya

Ticari Araç Satış Danışmanı  

Telefon : 0212 546 94 00

Dahili : 166

E-mail : omer.ulukaya@ys.renault.com.tr

Aktif Satış ve RFK Sorumlusu
2. El Satış
Zekeriya Karahasan

2.el Satış Danışmanı  

Telefon : 0212 546 94 00

Dahili : 120

E-mail : zekeriya.karahasan@ys.renault.com.tr

Filo
Esra Tombul

Filo Satış Müdürü  

Telefon : 0212 546 94 00

Dahili : 190

E-mail : esra.tombul@ys.renault.com.tr

Nazlı Kapan

Filo Operasyon Sorumlusu  

Telefon : 0212 546 94 00

Dahili : 151

E-mail : nazli.kapan@ys.renault.com.tr

Kiralama
Özgür Türkucu

Operasyonel Kiralama Müdürü  

Telefon : 0212 546 94 00

Dahili : 170

E-mail : ozgur@hedefoto.com.tr

Özkan Tağhan

Filo Kiralama Sorumlusu  

Telefon : 0212 546 94 00

Dahili : 167

E-mail : ozkan@hedefoto.com.tr

Ufuk Etlik

Filo Kiralama Sorumlusu  

Telefon : 0212 546 94 00

Dahili : 169

E-mail : ufuk@hedefoto.com.tr

Sigorta
Nilgün Taşkın

Sigorta Danışmanı  

Telefon : 0212 546 94 00

Dahili : 124

E-mail : nilgun@sigortahedef.com

Teknik Servis
Erdi Arslan

Servis Müdürü  

Telefon : 0212 546 94 00

Dahili : 133

E-mail : erdi.arslan@ys.renault.com.tr

Aycan Tağhan

Müşteri Temsilcisi  

Telefon : 0212 546 94 00

Dahili : 172

E-mail : aycan.taghan@ys.renault.com.tr

Mehmet Şimşek

Mekanik Servis Danışmanı  

Telefon : 0212 546 94 00

Dahili : 145

E-mail : info@hedefoto.com.tr

Furkan Bektaş

Mekanik Servis Danışmanı  

Telefon : 0212 546 94 00

Dahili : 137

E-mail : furkan.bektas@ys.renault.com.tr

Necmettin Karabacak

Karoseri Servis Danışmanı  

Telefon : 0212 546 94 00

Dahili : 307

E-mail : necmettin.karabacak@ys.renault.com.tr

Mehmet Yusuf Özkan

Karoseri Sorumlusu  

Telefon : 0212 546 94 00

Dahili : 307

E-mail : yusuf.ozkan@ys.renault.com.tr

HEDEF FLORYA
Satış
Mağaza Satış Danışmanları
Tamer Yılmaz

Mağaza Satış Danışmanı  

Telefon : 0212 424 32 32

Dahili : 403

E-mail : tamer.yilmaz@ys.renault.com.tr

Servis
Murat Karataş

Servis Müdürü  

Telefon : 0212 424 32 32

Dahili : 430

E-mail : murat.karatas@ys.renault.com.tr

Burcu Eren

Müşteri Temsilcisi  

Telefon : 0212 424 32 32

Dahili : 405

E-mail : burcu.eren@ys.renault.com.tr

İbrahim Koca

Mekanik Servis Danışmanı  

Telefon : 0212 424 32 32

Dahili : 431

E-mail : ibrahim.koca@ys.renault.com.tr

Gülay Erkan

Mekanik Servis Danışmanı  

Telefon : 0212 424 32 32

Dahili : 425

E-mail : gulay.erkan@ys.renault.com.tr

Nurhayat Tunalı

Karoseri Servis Danışmanı  

Telefon : 0212 424 32 32

Dahili : 408

E-mail : nurhayat.tunali@ys.renault.com.tr