/
SATIN ALMAKİSTİYORUM
TEST SÜRÜŞÜNEBAŞVUR
FİYATBİLGİSİ
Yeni Motor Seçenekleri

Yeni MASTER daha da yüksek performans için en fazla 165 bg ve 385 Nm gücünde çeşitli motor seçenekleri sunar... Sorunların üstesinden gelmek için düşük yakıt tüketimi sağlamak için tasarlanmış motorlar.

Mobil Ofis

Yeni MASTER kolayca mobil ofise dönüşebilir. bilgisayarınızı veya belgelerinizi üzerine rakatça koyup, kolay bir şekilde çalışmanızı sağlayan döner masa sayesinde hayatınız artık daha kolay.

 
İç Tasarım
Yük Sabitleme Halkaları

Versiyona bağlı olarak adedi değişen yük sabitleme halkaları ile yükünüzü sağlam ve sabit bir şekilde kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Yağmur ve Far Sensörü

Yağmur ve far sensörü, cam ıslanmaya başladığında otomatik olarak silecekleri çalıştırır ve dış ortamdaki ışık seviyesi düştüğünde farlar otomatik olarak devreye girer.

Grip Control (Yol Tutuş Desteği)

Tüm Yeni MASTER versiyonlarında standart olarak sunulan bu antipatinaj sistemi optimum düzeyde yol tutuşu sağlar!

 
Yan Rüzgar Koruması

Yan rüzgar koruma teknolojisi (SWA) 70 km/h üzerindeki hızlarda güçlü yan rüzgarlara maruz kaldığında veya sollama sırasında aracın gidiş yönünün korunmasına yardımcı olan bir teknolojidir.

Yeni Nesil Esp Sistemi

Yeni nesil Elektronik denge programı Esp, içerdiği 7 sensörle aralıksız olarak aracın hareketini izleyerek, aracın güvenli şekilde istikametini korumasına yardımcı olur. Bunlara ek olarak, sistem aşağıdaki fonksiyonları içermektedir.

Yokuş Kalkış Desteği
Extended Grip (Yol Tutuş Desteği)
Römork Savrulma Önleyici

Esp sistemi, tüm Yeni Master ürün gamında standart olarak sunulmaktadır.

ADBLUE®

SCR* teknolojisi dizel motorlardan çıkan kirletici emisyonları ve nitrojen oksit bileşiklerini (NOx) zararsız gazlara dönüştürür. AdBlue® teknolojisi, aracın performansını ve yakıt tüketimini etkilemeden dCi motorlarımızın artık daha da sıkı ve zorlu olan yeni standartlara uymasını sağlar. AdBlue® kolayca erişilebilen ve yakıt ile karıştırılmaması gereken ayrı bir tanka sahiptir.
AdBlue® birçok akaryakıt istasyonundan temin edilebilir. AdBlue®** tankının takviye edilmesi gerektiğinde aracınız sizi önceden uyarır.

*SRC (Seçici katalitik indirgeme)
**AdBlue® tüketimi aracın kullanım koşullarına, donanımına ve sürüş tarzına bağlı olarak değişir.