/
SATIN ALMAKİSTİYORUM
TEST SÜRÜŞÜNEBAŞVUR

Yeni CLIO'yu seçmek için 3 neden

Göz alıcı tasarım

Yeni CLIO, dinamik hatları ve dikkat çeken detaylarıyla daha ilk bakışta sizi cezbediyor. C şeklindeki Renault imzalı gündüz farları, Pure Vision Full LED farlar, dikkat çeken krom detaylarla hiç olmadığı kadar şık.

Teknolojik devrim

Üstün teknolojik donanımlara sahip Yeni CLIO, sizi kendine hayran bırakacak. Sürücü odaklı yeni kokpitte, kişiselleştirilebilir Multi-Sense sürüş deneyim teknolojisi, 9.3 inç boyutuyla dikkat çeken dikey tablet ekran, kişiselleştirilebilir sürücü ekranı ile adeta üst segment keyfi yaşayacaksınız.

Renault EASY LINK

Yeni CLIO ile birlikte eksiksiz bir multimedya sistemi sunuluyor. EASY LINK ile yüksek çözünürlüklü ve kullanımı oldukça kolay olan 7 ve 9,3 inç dikey tablet ekrana sahip olabilir, iç ambiyansınızı kişiselleştirebilir ve sürüşe yardımcı destek sistemlerini devreye alabilirsiniz.

 

Dikkat çekici stiliyle gözler hep onun üzerinde

Beklediğinize değdi

Kendine özgü çizgisi, dinamik dış tasarımı ile tamamen yenilenen CLIO kendine hayran bırakacak. C şeklindeki Renault imzalı gündüz farları, Pure Vision Full LED farlar, zengin motor seçenekleri ve farklı donanım paketleriyle tüm ihtiyaçlara hitap eden geniş bir yelpazeye sahip.

 

Yeni CLIO, içinde daha fazlasına sahip

Etkisi altında kalacaksınız

Yeni CLIO'nun teknolojik donanımları ve yüksek kaliteli malzemelere sahip iç tasarımı ile üst segment deneyimi yaşayacaksınız. Sürücü odaklı akıllı kokpiti ve yenilenen konforlu koltuklarıyla keyifli bir sürüş deneyiminin tadını çıkarın. Ayrıca kişiselleştirilebilir Multi-sense sürüş deneyim teknolojisi ile modunuza göre yeni CLIO'nuzun iç ambiyansını ve sürüş dinamiklerini değiştirebilirsiniz